Třebíč – Hr. Králové 1:9 (kon.) | Havlíčkův Brod – Tábor 4:0 (kon.) | Vsetín – SHK Hodonín 4:2 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
1:9 (0:4, 1:4, 0:1)
Královští lvi Hradec Králové
Pátek 10.10.2014, 18:00 • MANN + HUMMEL ARENA • Liga juniorů

Hradec Králové si připíše do tabulky tři body, čímž se dostane na první místo. Tímto se s vámi loučím z Třebíče. Na přečtenou. (20:00:10)

60:00

58:55
    Třebíč vyhodila puk přes všechny čáry a míří střídat.

58:35
    Hradec kombinuje v útočné třetině, zatím však bez kloudné střely.

57:23
    Třebíč byla pod obrovským tlakem, vymanila se z ní až po nedovoleném zákroku Maška. Ten si odsedí 2 minuty za podražení.

57:05
    Jebavý se dostal do zajímavé možnosti k zakončení, ale brankář Trnka svůj tým podržel.

57:00
    Dnešní utkání sleduje 80 diváků.

56:39

56:15
    Pohledná akce domácích. Roupec si vyměnil puk s Matovem, posléze první jmenovaný zakončoval do horního rohu branky. Brankář Veselý však nastavil rameno a puk chytil.

55:40
    Nepřesná rozehrávka Třebíče vyústila v zakázané uvolnění.

54:39
    Velmi nebezpečné třebíčské přečíslení zastavil Jaroslav Faltýnek. Pomohl si však nedovoleně, odsedí si 2 minuty za pád pod nohy.

54:22
    Jirák se snažil ujet po křídle, ale tvrdým hitem ho zastavil Karel Vladyka.

53:40
    Hra je nyní mírně rozháraná, ani jeden z týmů se nemůže dostat do pozice, odkud by mohl udeřit.

51:10
    Hradečtí si vyměnili několik svižných přihrávek, tu finální zastavil Hort a puk vyhodil k Trnkovi. Domácí se ubránili.

50:18
    Mašek vyhazuje do středního pásma a míří střídat. Třebíč se vymanila z narůstajícího tlaku soupeře.

49:50
    Hradec kooperuje v útočné třetině, nyní střílel Dudák z velmi slibné pozice.

49:20
    Matov zkoušel střelu přes obránce, ale brankář Veselý si s ní poradil.

49:13
    Třebíč si zahraje oslabení. Na trestnou putuje Jan Abrahám. 2 minuty za držení hole.

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 28. Všetečka (Matov) – 10. Miškář, 11. Pilař (Skála), 12. Faltýnek (Miškář), 13. Kovářů (Pilař), 26. Košar (Gančarčík, Bartoň), 28. Bartoň (Gančarčík, Faltýnek), 29. Kastner (Dudák, Michálek), 31. Dudák (Michálek), 48. Kovářů (Vladyka)

SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (12. Trnka) – Matov, Roupec "C", Abrahám, Pelikán, Jirák, Oburka, Kučera, Vštečka, Hort, Pavlas, Mašek
    Královští lvi Hradec Králové: Veselý (Ašenbrenner) – Vladyka, Plašil, Košar, Skála, Suda, Bezděk, Miškář, Faltýnek, Uhlík, Dudák, Kovářů, Gančarčík, Bartoň, Drašnar, Malinský, Kastner "C", Michálek, Jebavý, Pilař, Wolf

Rozhodčí: Homola – Jeletz, Kuřítko