Zlín – Olomouc 2:3 (2:3 po s.n.) | K. Vary – Plzeň 2:1 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 1:2 (po pr.)
Mountfield HK – Liberec 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 3:6 (kon.) | Třinec – Litvínov 1:4 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:6 (2:4, 1:1, 0:1)
HC Sparta Praha
Neděle 26.10.2014, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga

Videosestřih ze zápasu mezi Mladou Boleslaví a Spartou Praha si můžete už deset minut po skončení zápasu prohlédnout na webu HOKEJ.CZ. (21:01:28)

Je hotovo, Boleslav prohrává další domácí zápas a Sparta si do tabulky připisuje další tři důležité body. Děkujeme za vaši pozornost a přejeme příjemný zbytek večera.

60:00

59:11
    Po menším závaru před Růžičkovou brankou se Bruslařům daří vyhodit.

58:20
    Bruslaři dostávají trest za příliš hráčů na ledě, na trestné už sedí Hyka a domácí fanoušci se trousí ze stadionu.

57:56
    Dvě minuty do konce a Boleslavi se nedaří získat pásmo, marně tlačí do pražských "S".

57:16
    Bahenského střela mířila mimo bránu.

56:59
    Boleslav se snaží urvat pásmo, ale Sparta jí to hodně ztěžuje.

55:29
    Kučnému na modré nesedla střela a Bruslaři jsou venku z útočného pásma.

54:33
    Výborný zkusil své tradiční zakončení podél tyčky, ale i tady je Novotný připraven.

54:17
    Střelu Hyky si Novotný u tyčky pohlídal.

54:11
    Trška netrefuje branku.

53:48
    Sparta jde dnes podruhé do tří, vyloučen Cingel (SPA) – 2 minuty, napadení.

53:33
    Solidní kombinace, ale zakončení vázne. Pacovský zamířil moc vysoko.

53:01
    Nebude to ale na dlouho, vyloučen Barinka (SPA) za podražení.

52:51

Jitka Čechová

Branky a nahrávky: 5. Hruška (Hyka), 19. Stříteský (Výborný, Trška), 33. Výborný (Trška, Hyka) – 1. Pech (Kumstát, Ďaloga), 5. Rolinek (Pech, Ďaloga), 12. Sabolič (Cingel, Klimek), 18. Sabolič (Klimek), 31. Buchtele (Réway), 47. Sabolič (Cingel, Klimek)

BK Mladá Boleslav: Málek (5. Růžička) – Stříteský, Trška, Hruška, Kučný, Robar, Vidmar, Čermák – Mikulík, Bárta, Rys – Jarůšek, Výborný, Pabiška – Látal, Vrbata, Pacovský – Hyka, Musil, Lenc
    HC Sparta Praha: Novotný (Staňa) – Mikuš, Ďaloga, Polášek, Piskáček, Barinka, Hrbas, Švrček – Rolinek, Pech, Kumstát – Buchtele, Réway, Volek – Sabolič, Cingel, Klimek – Dvořáček, Bahenský, Procházka

Rozhodčí: Turčan, Wagner – Brejcha, Suchánek