Buffalo – Pittsburgh 1:6 (kon.) | Ottawa – Winnipeg 1:2 (0:1 po s.n.) | Philadelphia – Colorado 4:3 (kon.)
Columbus – Tampa 4:7 (kon.) | Toronto – NY Rangers 5:4 (kon.) | Montreal – Minnesota 4:1 (kon.)
Washington – Carolina 4:3 (po pr.) | St. Louis – Nashville 1:2 (kon.) | Dallas – San Jose 3:5 (kon.)
Arizona – NY Islanders 0:1 (kon.) | Los Angeles – Vancouver 5:1 (kon.)
Buffalo Sabres
1:6 (0:3, 1:3, 0:0)
Pittsburgh Penguins
Neděle 09.11.2014, 01:00 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

46:45
    Vyloučení přichází také na straně hostů, Comeau (PIT) dostává dvě minuty za sekání.

41:59
    Domácí jdou do tří! Weber (BUF) obdržel dvě minuty za hákování.

40:42
    První vyloučení ve třetí třetině je připsáno Zadarovovi (BUF) za nedovolené bránění Fleuryho.

34:43
    Přichází ale vyloučení na straně hostů, Despres (PIT) dostává dvě minuty za podražení.

32:35
    Jak Downie, tak Weber obdrželi 5 minut za bitku.

27:15
    Strachan a Hornqvist jsou nakonec oba vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

24:27
    Máme tady vyloučení na straně domácích, Tučňáci si zahrají přesilovou hru – Stafford (BUF) 2 minuty za sekání.

19:28
    Malkin (PIT) před bránou na poslední chvíli musel zahákovat Girgensons, domácí si tak zahrají přesilovou hru.

11:17
    Domácí by se měli dát na víru, hosté totiž budou hrát druhou přesilovku. Myers (BUF) dostává dvě minuty za sekání Crosbyho.

03:04
    Máme zde první vyloučení zápasu, Stafford (BUF) si odpyká dvě minuty za hru vysokou holí.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 37. Girgenson (Gorges, Gionta) – 2. Letang (Crosby, Hornqvist), 4. Hornqvist (Letang, Crosby), 16. Letang (Martin, Crosby), 25. Hornqvist (Kunitz, Crosby), 34. Bortuzzo (Crosby, Kunitz), 40. Malkin (Comeau, Letang)

Buffalo Sabres: Enroth (Neuvirth) – Gorges, Myers, Weber, Strachan, Ristolainen, Zadorov – Mitchell, Ennis, Stewart – Moulson, Girgensons, Gionta – Deslauriers, Hodgson, Stafford – Larsson, McCormick, Flynn
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Greiss) – Martin, Letang, Ehrhoff, Bortuzzo, Scuderi, Despres – Kunitz, Crosby, Letang – Dupuis, Malkin, Comeau – Spaling, Sutter, Downie – Sill, Goc, Adams