B. Bystrica – Slovan Bratislava 0:1 (kon.) | Žilina – Dunajská Streda 3:1 (kon.)
MŠK Žilina
3:1 (2:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
sk Neděle 30.11.2014, 19:00 • Štadión MŠK Žilina • Niké liga

Ja sa s vami pre dnešok lúčim, želám príjemný zvyšok víkendu a úspešný štart do nového týždňa. (21:23:17)

Mikuláš Radványi (tréner DAC Dunajská Streda): Do zápasu sme vstúpili aktívne, prvých 20 minút sme hrali to, čo sme chceli hrať. Žilina sa presadila po prvom rohu. Následne sa moji hráči asi zľakli. Mrzí ma, že sme dostali góly po troch štandardných situáciách.

Adrián Guľa (tréner MŠK Žilina): Treba povedať, že sme dnes porazili kvalitného súpera, fyzicky zdatného. Po góle sme boli jednoznačne lepším tímom. V druhom polčase sme začali viac hrať do šírky a dostali sme gól. Som však rád, že chalani nestratili hlavu a aj tým stúpa náš výkon. Chcem svojim chlapcom zagratulovať a poďakovať za výkon nielen v dnešnom zápase, ale aj v celej jesennej časti. Som šťastný.

90+1

90
    Nadstavovať sa bude minimálne jedna minúta.

90
    Na trávniku je teda i mladučký Ľuboš Gorelčík, pre ktorého je to debut vo Fortuna lige.

89
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Matej Jelić, prichádza Ľubomír Gorelčík.

87
    Hostia už vsadili všetko na jednu kartu a snažia sa dať všetko do útočných aktivít.

86
    Sabler hrá dnes skutočne dobre, obišiel dvoch hráčov Žiliny a vystrelil spoza Škriniara. Volešák bol však pozorný.

85
    Z následného rohového kopu hostia nič nevyťažili.

84
    Priamy kop hostí smeroval do šestnástky Žiliny, obrana Žiliny túto loptu odvrátila, no napokon sa k nej dostal Ákos Szarka, ktorého jedovku Volešák s námahou vyrazil na rohový kop.

83
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Vojtech Horváth, prichádza Jean Paul Ntsogo Boya.

83
    Žilina dala gól!
    Rohový kop Žiliny, lopta sa opäť kadejako odrazila k MILANOVI ŠKRINIAROVI, ktorý dáva s prehľadom tretí gól Žiliny.

83
    Pečovský vletel do šestnástky hostí, jeho center bol zblokovaný na rohový kop.

82
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Jaroslav Mihálik, prichádza William Alves de Oliveira.

80
    Do konca zápasu ostáva približne 10 minút, Žilina stále vedie nad Dunajskou Stredou 2:1.

79
    Roman Sabler naskočil do zápasu výborne, ťahal útok hostí po pravej strane, Škriniar ho však včas zastavil.