Anderlecht – Club Bruggy 2:2 (kon.) | Standard – Kortrijk 0:2 (kon.) | Lierse – Lokeren 1:1 (kon.)
Standard Lutych
0:2 (0:0)
KV Kortrijk
Neděle 30.11.2014, 18:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a KV Kortrijk možná trochu překvapivě vítězí nad Standardem Lutych 2:0. Hosté vstoupili do druhé půle skvělě, hned ve 46. minutě se prosadil Chevalier a poslal svůj tým do vedení. V 58. minutě se dále trefil Santini a Kortrijk vedl již 2:0. Domácí se marně snažili vyzrát na zatažený Kortrijk, nedostali se ani do žádné výraznější šance. Hosté zápas zvládli a žádný gól nainkasovali, ale ani nepřidali. Kortrijk tak zaslouženě vítězí 2:0 a bere tři body. Ode mě je to dnes všechno a já se s vámi z Lutychu loučím. (19:54:35)

90+4

90+2
    Ciman rozehrál přímý kop, zvolil přímou střelu, která Keetovi vypadla z koše, ale balón stihl chytit na podruhé.

90
    Velmi dobrým zákrokem proti De Camargovi se nyní Keet přiblížil své vychytané nule.

88
    Kortrijk si už zápas užívá a v poklidu si jde pro tři body.

84
    De Smet se přidal k provinilcům potrestaným žlutou kartou.

84
    Dierckx utekl po pravé straně, k zakončení přistoupil příliš pozdě a střelu pod úhlem nezvládl.

83
    Poslední změnu provádí také Kortrijk, Mattona střídá Dierckx.

80
    Pavlovič si svým počínáním došel pro žlutou kartu.

78
    Poslední výměna Standardu, dnes dohrál Watt a na poslední minuty nastupuje Araujo.

78
    Z rozehraného rohu se balón vrátil na stranu k M'Pokovi, který centrem našel Louise, ale ten nehlavičkoval přesně.

77
    Bia chtěl balón předat M'Pokovi, ale centr byl sražen na roh.

74
    Louis přeběhl na levou stranu hřiště, našel si prostor pro střelu a prověřil Keeta.

71
    Hosté střídají, ze hřiště pomalu odešel Chevalier a do hry se zapojil Van Eenoo. Domácí střídají rovněž, trenér stahuje Lumanzu, kterého nahrazuje De Sartem.