Schalke – Mohuč 4:1 (kon.) | Wolfsburg – Mönchengladbach 1:0 (kon.) | Frankfurt – Dortmund 2:0 (kon.)
VfL Wolfsburg
1:0 (1:0)
Borussia Mönchengladbach
Neděle 30.11.2014, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na (17:22:25)

Už se nic nestane, hosté dnes prohrávají 0:1, Wolfsburg potvrdil roli favorita, diváci se museli ale minimálně hodinu totálně nudit, než se na hřišti začalo něco dít. Nakonec mohly padnout i další góly, ale oběma mužstvům již scházelo trochu štěstí v koncovce, případně se blýskli gólmani.

90+3

90+2
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Ivica Olić, přichází Bas Dost.

90+1
    Neuvěřitelné, co nyní "zahodili" hosté! Ve vápně si dávali přednost, kdo zakončí a hledali stále lépe postaveného hráče, až z toho nakonec nebylo nic!

90+1
    Ani z jednoho centru, který hosté vyslali do vápna, nic nebylo, nakonec pálil Kramer z pravé strany, trefuje ale pouze boční síť.

90
    A rohový kop pro hosty, hra se nyní přelévá ze strany na stranu.

90
    V poslední minutě řádné hrací doby se dostal ke střele Hunt, který pálí zpoza vápna Mönchengladbachu, ale trefuje přímo do míst, kde je připraven Sommer.

89
    De Bruyne vybojoval autové vhazování na polovině soupeře, domácí mohou pošetřit čas.

87
    Rychlý protiútok domácích zakončil Hunt střelou z pravé strany, Sommer vyráží.

86
    Volný kop pro Borussii, na polovině soupeře, rozehrál Raffael, ale zoufale špatně, a to tak, že domácí jdou do brejku.

85
    Schäfer vhazuje z levé strany, na vlastní půli, domácí již pomalu šetří čas.

84
    De Bruyne podruhé v zápase na levé straně, uvnitř pokutového území Borussie a znovu je z toho taková nepovedená střela, v podstatě odevzdaný balon Sommerovi.

82
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Håvard Nordtveit, přichází Branimir Hrgota.

81
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Maximilian Arnold, přichází Aaron Hunt.

80
    Posledních deset minut normální hrací doby, čas na vyrovnání ještě hosté mají, ovšem chce to zpřesnit kombinaci.
    Robin Knoche, zatím stále jediný střelec dnešního utkání.

78
    Hosté ale nedokáží ze standardních situací nic vytěžit, místo ohrožení branky soupeře se míč vrací zpravidla k vlastní brance.