Anderlecht – Club Bruggy 2:2 (kon.) | Standard – Kortrijk 0:2 (kon.) | Lierse – Lokeren 1:1 (kon.)
RSC Anderlecht
2:2 (1:1)
Club Bruggy KV
Neděle 30.11.2014, 14:30 • Constant Vanden Stock Stadion • Belgická Jupiler Pro League

Dnešní šlágr sedmnáctého kola belgické ligy je u konce. Domácí určitě nebudou spokojeni, protože v závěru přišli možná i trochu kontroverzním gólem o 3 body a hlavně o první příčku, na které tak zůstávají Bruggy. V 56. minutě sice vstřelil vedoucí branku Deschacht, na konečných 2:2 ale vyrovnal v 89. minutě povedeným přímým kopem Vázquez. Ode mě je to pro tento zápas vše, přeji pěkný zbytek dne a zase někdy u onlajnů, nashledanou. (16:32:47)

90+4

90+4
    Deschacht dobře zasáhl v defenzivě a založil útok domácích.

90+3
    Vázquez našel svým centrem Mecheleho, ten ale nehlavičkoval přesně.

90+3
    Acheampong zbytečně fauloval Gedoze a hosté tak mají možnost z dalšího přímého kopu.

90+1
    Ryan si došel pro centr do vápna, nyní ale zůstává na trávníku po střetu s Mitrovićem.
    Víctor VÁZQUEZ - 2:2

89
    Bruggy právě vstřelily branku!
    Hosté vybojovali přímý kop z levé strany, ke kterému se stejně jako ve 26. minutě postavil VÍCTOR VÁZQUEZ a v momentě, kdy všichni čekali centr, poslal hostující záložník míč do vzdálenější šibenice! Proto se ještě zlobí, že byl faulován Refaelovem, není mu to ale nic platné.

88
    Žlutou kartu za taktický faul vidí hostující Refaelov.

87
    Domácí se ubránili i následnému rohu a fanoušci na Constant Vanden Stock Stadionu ožívají!
    Simons neproměnil pokutový kop.

86
    Simonsovu špatně kopnutou penaltu vyráží Proto, dorážka kapitána hostů je sražena na roh!

85
    Žlutou kartu za protesty ještě dosstává domácí Mitrović.

84
    Refaelov se skvěle uvolnil na levém rohu vápna a k zemi ho poslal jednoznačným faulem Conté, penalta pro Bruggy!

84
    Protiútok domácích skončil nepřesnou přihrávkou na Praeta.

83
    Střídání hostů, Storm nahrazuje Vormera.

82
    Hosté se ubránili dvěma rohovým kopům a rozehrávat bude Ryan.
    Obrovská šance domácího Anderlechtu.

81
    Obrovská šance domácích! Conté prošel fantasticky po levé straně a přesnou přihrávkou vyslal do samostatného úniku Kawayu, jeho střelu vyráží na roh znovu výborný Ryan!