Den Haag – Ajax 1:1 (kon.) | Excelsior – Zwolle 0:5 (kon.) | Twente – Groningen 1:2 (kon.)
HFC ADO Den Haag
1:1 (0:1)
Ajax Amsterdam
Neděle 30.11.2014, 12:30 • Kyocera Stadion • Nizozemská Eredivisie

To je z mé strany vše a u dalšího fotbalového přenosu se těším brzy nashledanou. (14:31:36)

Červené karty : 1 – 0
    Pochopitelná reakce fanouška PSV, které se díky remíze Ajaxu drží na prvním místě.

Dnešní utkání je u konce a končí překvapivým výsledkem 1:1. Do vedení šel Ajax už v osmé minutě zásluhou Klaassena. Hra byla po této brance vyrovnaná a do konce poločasu už jsme žádné vážnější situace neviděli. V druhé poločase byl jasně lepší domácí, kteří Ajax tlačili a dočkali se v 85. minutě, kdy se prosadil Kramer. Ajax tak tedy ztrácí další 2 body a jeho ztráta na PSV se po tomto utkání může ještě navýšit.

90+6

90+6
    Z následného volného přímého kopu už hráči Ajaxu nic nevytěžili.

90+6
    Žlutou kartu dostává Viergever (Ajax Amsterdam).

90+6
    Žlutou kartu dostává Jansen (HFC ADO Den Haag).
    Faul, po kterém obdržel druhou žlutou a následně červenou katu Zuiverloon

90+5
    Druhou žlutou kartu dostává Zuiverloon po faulu na Serena.

90+4
    Míč u Hansena a ten bude vykopávat.

90+3
    Na levé straně se dostal k centru Meijers, jehož centr chytá Cillessen.

90+2
    U míče van der Hoorn, který je donucen vrátit míč až ke Cillessonovi.

90+2
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Kramer, přichází Kristensen.

90+1
    Ajax férově vrací míč až k brance Hansena.

90
    Nastavovat se budou ještě čtyři minuty!

90
    Po souboji s van der Hoornem leží na zemi Kramer, nejspíše ho chytili křeče.
    Hansenův důležitý zákrok

89
    Na zadní tyči se po rohu Schöneho objevil van der Hoorn, který vystřelil, ale na brankové čáře zachránil domácí Hansen!