Vsetín – Technika Brno 6:4 (kon.) | Frýdek-M. – SHK Hodonín 7:4 (kon.) | Břeclav – Poruba 2011 3:4 (0:2 po s.n.)
Opava – Nový Jičín 2:6 (kon.) | Val. Meziříčí – SK Karviná 4:2 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 2:10 (kon.)
Klatovy – Mor. Budějovice 4:2 (kon.) | Děčín – Sokolov 1:5 (kon.) | Řisuty – Jindř. Hradec 9:2 (kon.)
Tábor – Jablonec n/N 2:1 (kon.) | Klášterec nO – Trutnov 2:3 (kon.) | Žďár n/S – Kobra 4:9 (kon.)
Bílina – Nymburk 3:4 (kon.)
HC Děčín
1:5 (0:1, 1:3, 0:1)
HC Baník Sokolov
Středa 14.01.2015, 18:00 • HC Děčín • 2. liga skupina Západ

53:52
    Další vyloučení na straně Děčína. Hašek půjde pykat na dvě minuty za držení.

51:23
    Filipovský byl poslán na trestnou lavici. Hosté tak mají k dispozici další početní výhodu.

48:11
    Zdvořáček dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Hosté mají k dispozici přesilovou hru.

44:50
    Přindiš inkasuje dvě minuty za faul kolenem. Přesilovka pro domácí.

39:53
    Oba aktéři už sedí na trestné lavici a vzájemně si ještě vyměňují názory. Na hostující straně vyloučen za vysokou hůl a dvě minuty hrubost Přindiš a na domácí straně pyká Kaltenböck za sekání a dvě minuty za hrubost. Bude se hrát pět na pět.

37:46
    Sýkora dostává dvě minuty za podražení a Děčín tak má k dispozici taktéž přesilovou hru.

35:22
    Vacek inkasuje dvě minuty za hákování.

29:24
    Jan Filipovský dostává dvě minuty za sekání. Hosté mají k dispozici početní výhodu.

23:55
    Hostující Přindiš dostává dvě minuty za krosček a v témže čase za stejný přestupek vyloučen také domácí Kuchynka. Hraje se v pěti proti pěti.

22:06
    Jeník úplně zbytečně fauloval soupeře a posílá svůj tým do tří. Dvě minuty dostává za podražení. Medvědi mohou hrát celé dvě minuty v pěti proti třem.

19:38
    Nakonec rozhodčí uznali, že šlo o nedovolený zákrok a posílají Trošku na pět minut a do konce utkání za úder do oblasti hlavy a krku. Hostující hráč tak v dnešním utkání dohrál. Trest odpyká Kečkeš.

17:32
    Hosté tlak Děčína neustáli a faulují. Na trestnou lavici putuje za držení Jeník.

14:26
    Další domácí hráč dostává dvě minuty. Za podražení si jde odpočinout Zdvořáček.

12:13
    Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Na trestnou lavici putuje na dvě minuty Klement za hákování. Hosté tak mají k dispozici přesilovou hru.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 24. Kaltenböck (Hříbal) – 9. Flek (Kuběna), 24. Flek (TS), 29. Pulpán (Gombár), 29. Kuběna (Švec), 49. Pulpán (Račanský, Sýkora)

HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Filipovský, Málek, Kaltenböck, Hříbal, Zdvořáček, Klement, Kvaček – Hašek, Volráb, Kment – Faigl, Oliverius, Kuchynka – Drnec, Vacek, Vondráček – Bačák, Strnad, Fojt – Chovanec
    HC Baník Sokolov: Hruška (Francisco) – Rohan M., Šik, Jeník, Přindiš, Schusser, Troška, Kečkeš, Gombár – Kuběna, Flek, Švec – Vaněk, Vrána, Rohan T. – Sýkora, Račanský, Pulpán – Škop

Rozhodčí: Horinek – Hynčica, Mašek