Chabarovsk – Novokuzněck 0:3 (kon.) | Vladivostok – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Omsk – Čerepovec 2:3 (po pr.)
Magnitogorsk – Ufa 0:0 (12:30) | Novosibirsk – Čeljabinsk 0:0 (12:30) | Omsk – Barys 0:0 (12:30)
Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 2:0 (kon.) | Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Ufa – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
Toljatti – Nižněkamsk 6:2 (kon.) | Kazaň – Jekatěrinburg 0:0 (15:00) | Kazaň – Minsk 2:1 (kon.)
Petrohrad – Záhřeb 5:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Viťaz 3:2 (kon.) | Jokerit – Atlant 2:0 (kon.)
Soči – Jaroslavl 4:1 (kon.) | Riga – HC Slovan 6:0 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Traktor Čeljabinsk
Neděle 01.02.2015, 13:00 • Metallurg Ice Arena • KHL

48:59
    Vyloučen hostující Davidov na dvě minuty za hákování Jana Kováře a domácí mají příležitost na zvýšení svého náskoku.

29:53
    A právě Kaletnik je vyloučen na dvě minuty za hákování a čeká nás první přesilová hra Traktoru.

25:38
    Vyloučen hostující Vasilčenko na dvě minuty za krosček.

22:21
    Obrovská šance domácích! Brent výborně podržel kotouč, který posléze předložil Stapletonovi před branku, kde jej výtečným zákrokem špičkou betonu vychytal Garnett.

20:23
    Vyloučen Chistov (CLJ) na dvě minuty za hákování.

15:22
    Vyloučen hostující Davidov na dvě minuty za držení a uvidíme první přesilovku dnešního utkání.