Chabarovsk – Novokuzněck 0:3 (kon.) | Vladivostok – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Omsk – Čerepovec 2:3 (po pr.)
Magnitogorsk – Ufa 0:0 (12:30) | Novosibirsk – Čeljabinsk 0:0 (12:30) | Omsk – Barys 0:0 (12:30)
Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 2:0 (kon.) | Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Ufa – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
Toljatti – Nižněkamsk 6:2 (kon.) | Kazaň – Jekatěrinburg 0:0 (15:00) | Kazaň – Minsk 2:1 (kon.)
Petrohrad – Záhřeb 5:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Viťaz 3:2 (kon.) | Jokerit – Atlant 2:0 (kon.)
Soči – Jaroslavl 4:1 (kon.) | Riga – HC Slovan 6:0 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
CSKA Moskva
Neděle 01.02.2015, 13:00 • Ice Palace Salavat Julaev • KHL

47:43
    Nyní si navíc domácí hokejisté zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za podražení obdržel švédský útočník ve službách CSKA Moskva Simon Hjalmarsson.

42:23
    Za malou chvíli si přesilovou hru zahrají pro změnu domácí. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Bogdan Kiselevič.

38:02
    Přesilová hra CSKA je u konce. Ondřej Němec zaváhal na modré čáře a než aby pustil Pihlströma do samostatného nájezdu, zatáhl za záchrannou brzdu. Za to ovšem dostal dvouminutový trest za nedovolené bránění.

37:20
    A nyní bude domácím ještě hůře. Jevgenij Skačkov dostal dvě minuty za nedovolené bránění a hosté si budou moc užít třetí vydání přesilové hry, činnosti, kterou velmi dobře umí.

32:10
    Hosté si zahrají po reklamní přestávce další přesilovou hru. Kirill Kolcov dostal dvouminutový trest za vyhození puku do hlediště.

30:02
    První přesilovou hru v zápase si nyní zahrají hosté. Domácí střídačka inkasovala trest za příliš mnoho hráčů na ledě, který si odpyká Jevgenij Skačkov.

25:58
    Již čtvrtá přesilová hra čeká na domácí mužstvo. Jevgenij Korotkov vyhodil kotouč z obranné třetiny mimo led a putuje za katr.

16:37
    Již v pořadí třetí početní převaha čeká na Salavat. Jevgenij Arťjuchin nečistě dohrál jednoho z hráčů soupeře a dostal dvouminutový trest za úder do oblasti hlavy a krku. Ani protestující Radulov s rozhodnutím sudího nic neudělal. Fanoušci Ufy cítí šanci a žádají si gól.

13:32
    Druhou přesilovku si za malou chvíli zahrají domácí. Na trestnou lavici míří sám Alexander Radulov, který dostal dvě minuty za podražení.

03:57
    První přesilou hru zápasu si zahrají domácí. Alexej Bondarev totiž obdržel dvouminutový trest

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 28. Višněvskij (Zubarev, Makarov) – 27. Muršak (Žarkov), 31. Radulov (Da Costa)

Salavat Julajev Ufa: Irving (Sochackij) – Kulda, Heikkinen, Višněvskij, Zubarev, Kutuzov, Kolcov, Vasilevskij – Sjomin, Dubrovskij, Tolpeko – Slepyšev, Hartikainen, Makarov – Kajgorodov, Skačkov, Pihlström – Golovanov, Ankudinov, Setdikov
    CSKA Moskva: Lalande (Sorokin) – Denisov, Zajcev, Kiselevič, Němec, Bondarev, Jegoršev, Naumenkov – Andronov, Grigorenko, Radulov – Hjalmarsson, Da Costa, Muršak – Mamin, Makarov, Stas – Korotkov, Žafjarov, Žarkov, Arťjuchin

Rozhodčí: Vasiljev, Odins – Palej, Petrov