Atlant – Jekatěrinburg 2:3 (1:2 po s.n.) | Viťaz – Vladivostok 2:1 (kon.) | Minsk – Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.)

Roman Horák (Viťaz) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:21

Robert Kousal (Viťaz) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:35, 29 TM (17:23:20)

Je dobojováno. Domácí se dostali v osmačtyřicáté minutě do dvoubrankového vedení, o které se postaral Vyglazov. Poté byl na pět minut a do konce utkání vyloučen Kousal, čehož hosté využili a Makarov snížil na rozdíl jediné branky. I přes následnou power play se hostům nepodařilo vyrovnat. S konstatováním, že Viťaz doma poráží Admiral Vladivostok 2:1, se s Vámi loučím.

60:00

59:08
    Hosté to zkoušejí se šesti bruslaři v poli.

58:59
    Oddechový čas pro Admiral Vladivostok.

55:11
    Domácí hrají v plném počtu.

54:52
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Tak pozor, hosté zadělali na drama v přesilové hře. První branku Admiralu vstřelil KONSTANTIN MAKAROV. Asistence: Fjodor Beljakov, Andrej Sigarjov.

50:11
    Robert Kousal dostává trest na 5 minut plus do konce utkání za bodnutí hokejkou. Českému útočníkovi se dnešní utkání zdaleka nevydařilo tak, jak by chtěl.

47:13
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají necelých třináct minut před koncem třetí třetiny do dvoubrankového vedení, o které se postaral NIKITA VYGLAZOV. Asistence: Mario Kempe.

40:01

Druhá dvacetiminutovka je již historií. Bezbrankový stav nám vydržel dlouho, když už to vypadalo, že se půjde do třetí třetiny za bezbrankového stavu, tak se prosadil v devětatřicáté minutě Kučerjavenko, který poslal domácí do vedení.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:40
    Těsně před koncem druhé třetiny jsme se dočkali první branky, o kterou se postaral domácí ALEXANDER KUČERJAVENKO. Asistence: Anton Koroljov, GEORGIJ BERDJUKOV.

37:26
    Domácí jsou kompletní.

35:26
    Maxim Mamin oslabuje svůj tým a nabízí přesilovou hru Admiralu. Rozhodčí potrestal domácího hráče dvěma minutami za sekání.

35:21
    Šitikov ovšem nevyužil nabídnuté šance a trestné střílení neproměňuje.

35:21
    Byl nařízeno trestné střílení pro Viťaz Moskevská oblast.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 39. Kučerjavenko (Koroljov, Berdjukov), 48. Vyglazov (Kempe) – 55. Makarov (Beljakov, Sigarjov)

HC Viťaz Moskevská oblast: Sateri (Lisutin) – Semenov, Porseland, Seleznjov, Golovkov, Vasčenko, Berdjukov, Tatalin, Grebeškov – Horák, Kousal, Kempe – Šitikov, Kokšarov, Cyganov – Soloduchin "C", Kučerjavenko, Koroljov – Vyglazov, Mamin, Ivanov
    Admiral Vladivostok: Proskurjakov (Nalimov) – Beljakov, Heska, Glazkov, Volodin, Kuzmin, Zemčjonok, Lisov – Ugarov, Zubov "C", Makarov – Bergfors, Sigarev, Gynge – Gorškov, Vj. Ušenin, Vl. Ušenin – Gorošanskij, Kuzněcov, Sokolov – Ivanov

Rozhodčí: Beljajev, Gusev – Menšich, Sazonov