Olomouc – HC Litvínov 5:3 (kon.) | Vsetín – Letňany 3:4 (po pr.) | Slavia – Zlín 2:4 (kon.)
Havířov – Č. Budějovice 1:2 (kon.) | Poruba 2011 – Písek 3:5 (kon.) | Mladá Boleslav – PZ Kladno 5:1 (kon.)
HC Plzeň – Kometa Brno 4:5 (kon.) | K. Vary – Hr. Králové 0:0 (odl.) | Liberec – Třinec 5:4 (po pr.)
Chomutov – Pardubice 4:3 (kon.) | Sparta – Vítkovice 7:1 (kon.) | Jihlava – Kladno 2:3 (po pr.)
BK Mladá Boleslav
5:1 (0:0, 2:0, 3:1)
PZ Kladno
Pátek 13.02.2015, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Extraliga staršího dorostu

53:23
    Za hákování dostává dvě minuty Zdeněk Jizba (PZK).

51:09
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Tohle nemohlo skončit jinak než gólem! Karlík udělal chybu a vyjel si příliš z branky a než se stačil znovu usadit ve své svatyni, chopil se kotouče Pavel Vajsejtl, jenž následně nahrál MILANU DANČISINOVI a ten navyšíl již na 5:1 pro domácí. Asistence: Pavel Vajsejtl, Jiří Makovička.

49:59
    Vypadá to, že už je rozhodnuto. Boleslavští se dlouho drželi v útočném pásmu a ke střele se dostal JIŘÍ VESELÝ, jenž se přesně mířenou střelou do pravé části branky nemýlil! Asistence: Milan Dančisin.

48:32
    Proti Kučerovi vytasil Marek svou lapačku. Další perfektní zákrok domácího brankáře!

47:12
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Pro změnu inkasují ve vlastním oslabení domácí! PETR ĎURAČKA se prosazuje od modré a snižuje stav utkání. Asistence: Jakub Kučera, Filip Jeřábek.

46:43
    Kalus střílel znovu, ale až po odpískání. Hosté musí totiž do tří! Za sekání dostává dvě minuty Slatinský (PZK) a Kalus (MBL) za držení.

45:50
    Za hákování byl vyloučen na dvě minuty Lukáš Vyšín (PZK). Dokáže se Boleslav prosadit v početní výhodě?

45:20
    Tak toto si hosté nepohlídali a inkasují ve vlastním oslabení. JAKUB PLANÝ se dostal ke kotouči, samostatně ujel, položil si brankáře a bez problémů poslal puk do odkryté branky. Asistence: Jiří Makovička.

43:35
    Milan Dančisin (MBL) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Dokáže vstřelit Kladno branku?

V závěru jsme svědky ještě dalších vyloučení. Richard Lachman (PZK) dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování. Zdeněk Jizba (PZK) inkasoval deset minut za nesp. chování. Jan Mašek (MBL) dostal deset minut za nesp. chování. To vše byla reakce na šarvátku u mladoboleslavské branky.

39:40
    Ještě jsme svědky jednoho vyloučení. Kapitán Jan Prokop (MBL) dostává dvě minuty za držení. Dokáží ještě Pracovní zálohy odpovědět?

38:59
    DOMINIK SKOŘEPA byl již delší dobu aktivní v předbrankovém prostoru. Trpělivost se mu nakonec vyplatila. Z blízkosti poslal kotouč za Karlíka. Boleslavští tam dávají Kladnu gól do šatny. Asistence: Dušan Kerda, Jiří Makovička.

33:50
    Před brankou Mladé Boleslavi se strhla šarvátka mezi Davidem Marčekem (MBL) a Richardem Lachmanem (PZK). Oba kohouti již odpočívají na trestných lavicích.

32:31
    Na trestnou lavici míří Dušan Kerda (MBL) za nedovolené bránění.

32:17
    Hosté zakládají útočnou akci. Jsou ve výhodě!

31:12
    Dnešní utkání sleduje 36 diváků.

29:59
    Odkrytá branka Kladna, jenže žádný z domácích hráčů nedokázal zakončit do klece.

27:12
    Kalus (MBL) – dvě minuty za vražení na hrazení.

27:00
    Jizba trefuje tyč kladenské branky!

26:29
    JAN MAŠEK se na modré napřáhl a poslal puk za bezmocného Karlíka. Bruslaři jsou tak ve vedení! Asistence: Marek Mlčoch, Jiří Veselý.

26:21
    Patrik Rypar byl dlouho v blízkosti kladenské branky, kotouč už poskakoval v brankovišti, ale nezapadl za Karlíkova záda.

26:03
    Musliu byl sám před brankou, jenže než stačil zakončit se svou kličkou, hosté se k němu dostali.

25:27
    Za hákování si dvě minuty odpočine Pavel Straka (PZK).

20:31
    Za zdržování hry (vyhození kotouče mimo hrací plochu) dostává dvě minuty Michal Kučera (PZK).

17:23
    Obrovská šance domácích. Kalaš obkroužil branku a nahrával volnému Vaníčkovi, jenže ten nedokázal zakončit do odkryté branky.

09:40
    Vyloučení na straně Mladé Boleslavi. Milan Kalaš (MBL) – dvě minuty za hákování.

09:07
    Za držení protihráče dostává dvě minuty Jakub Kučera (PZK).

06:41
    S dělovkou se na Marka přihnal Filip Jeřábek. Domácí brankář vyráží. Zatím asi největší šance zápasu.

02:59
    Jakub Planý (MBL) dostává dvě minuty za vražení loktem. Přesilovka Bruslařského klubu tak končí. Nutno dodat, že její část byla nevydařená.

01:31
    První vyloučení duelu. Za katr musí Michal Slatinský (PZK) na dvě minuty za hákování.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 27. Mašek (Mlčoch, Veselý), 39. Skořepa (Kerda, Makovička), 46. Planý (Makovička), 50. Veselý (Dančisin), 52. Dančisin (Vajsejtl, Makovička) – 48. Ďuračka (Kučera, Jeřábek)

BK Mladá Boleslav: Marek (Krofta) – Makovička, Mašek, Kalus, Marček, Mlčoch, Chládek – Prokop, Musliu, Vajsejtl, Vaníček, Rypar, Kalaš, Planý, Kerda, Skořepa, Veselý, Uřídil, Dančisin
    PZ Kladno: Karlík (Moravec) – Straka, Rampfel, Kučera, Vlk, Slatinský – Toula, Lenárt, Ďuračka, Kučera, Lachman, Jizba, Novotný, Jarý, Jeřábek, Vach, Vyšín, Nekvinda

Rozhodčí: Horinek – Hejl, Grundler