Znojmo – Salzburg 1:2 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
EC Red Bull Salzburg
Pátek 13.02.2015, 18:30 • Zimní stadion města Znojma • bet-at-home ICE Hockey League

51:26
    Špaček (ZNO) dostává zbytečné dvě minuty za hrubost.

46:12
    Duncan (SLZ) ve středním pásmu podrazil soupeře a Znojmo si zahraje přesilovku.

38:51
    Třetí vyloučení v této třetině píská rozhodčí ze středního pásma. Zuřivý Milam (SLZ) musí a dvě minuty za nedovolené bránění.

29:07
    Nemčík (ZNO) vyloučen za nedovolené bránění.

24:42
    Vysvobození pro Znojmo zařídil Sterling (SLZ), jenž v útočném pásmu fauloval a odchází na dvě minuty za sekání.

21:15
    Emocí je na ledě hodně, teď další kontroverzní situaci rozhodčí rozsoudili vyloučením Sterlinga (SLZ) za držení.

17:37
    Bača (ZNO) a Beach (SLZ) inkasují trest na 5 minut, znojemský bek navíc dostává trest do konce utkání. Daniela Welser (SLZ) dostává dvě minuty za hrubost. Orli tak hrají přeislovku.

14:25
    Po souboji ve středním pásmu vylučují rozhodčí na dvě minuty za hrubost Tomase (ZNO).

11:46
    Šeda (ZNO) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl. Přesilovka hostů.

06:06
    Heinrich (SLZ) odsedí dvě minuty za krosček.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 19. Pucher (Fiala, Podešva) – 16. Raffl (Hughes), 37. Trattnig (Walter)

HC LERAM Orli Znojmo: Holt (Nechvátal) – Štach, Sova, Pavlikovský, Nemčík, Grof, Bořuta, Bača – Tomas, Podešva, Rehuš – Šedivý, Pucher, Fiala – Beroun, Šeda, Číp – Novák, Bartoš, Abdul – Špaček.
    EC Red Bull Salzburg: Gračnar (Brückler) – Kutlák, Trattnig, Heinrich, Pallestrang, Mühlstein, Milam, Pöck – Raffl, Komarek, Kristler – Sterling, Duncan, Hughes – Welser, Walter, Beach – Rauchenwald, Brucker, Latusa.

Rozhodčí: Gebei, Grumsen – Jensen, Soós