PZ Kladno – Ústí n/L 3:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Karlovy Vary B 0:7 (kon.) | Mountfield HK – Poruba 2011 13:6 (kon.)
Havířov – Třebíč 3:4 (kon.)
Mountfield HK
13:6 (5:2, 5:4, 3:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Pátek 13.02.2015, 18:30 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Liga juniorů

59:48
    V závěru přišla rvačka. Kastner a Štěpán dostávají tresty do konce utkání.

57:56
    Síly na ledě se ale vyrovnají, protože Dudákl zahákoval soupeře a inkasuje menší trest.

57:33
    Ještě jednou vyloučení. Štěpán směřuje na trestnou lavici a Hradec si zahraje přesilovku.

56:36
    Hradec právě vstřelil branku!
    Z dalšího přečíslení už Hradečtí udeřili. ALEŠ KRÁTOŠKA dostal přihrávku od Pilaře a z první zavěsil nad vyrážečku brankaře. Asistence: Radek Pilař.

53:25
    Matějček dostane dvouminutový trest za zdržování hry.

52:57
    Při vlastním oslabení ujel MARTIN BARTOŇ a ten se nemýlil, když tažnou ranou usměrnil projektil pod horní konstrukci k pravé tyči. Asistence: Ondřej Kovářů.

51:51
    Je tu další vyloučení. Procházka míří na trestnou a Poruba si zahraje počertní výhodu.

48:12
    Síkora vyloučen za vražení na hrazení. Domácí si zahrají přesilovou hru.

45:07
    Faltýnek dostla puk do jízdy, ale skákavý kotouč nedokázal zpracovat, a tak do útoku míří opět hosté.

41:13
    Na začátku třetí části je tu další gól. RADEK PILAŘ si sjel od mantinelu k mezikruží, kde tvrdou ranou propálil Mizeru.

39:05
    V závěru třetiny využívají domácí přesilovku. Po inidivudální akci se prosadil LUKÁŠ NEDVÍDEK, který trefil šibenici.

37:10
    Baca dostává menší trest za hru vysokou holí.

36:54
    Poruba právě vstřelila branku!
    Poruba opět velice rychle odpovídá, střelou skoro až od mantinelu se prosazuje PATRIK GOLA – 9:6.

36:40
    A je tu další branka, podruhé v zápase se prosazuje starší dorostenec RADOVAN PAVLÍK.
    Asistence: David Kosař.

35:25
    Je tu opět snížení a logicky se o něj postarala Poruba. Pěknou souhru předvedl Tomáš Rataj s PAVLEM POBUTOU – 8:5.
    Asistence: Tomáš Rataj.

34:45
    Vyloučení pro domácí, dvě minuty za hákování dostává Bartoň.

29:47
    Dnes je to opravdová gólová smršť – další branku, tentokrát do sítě hostů, totiž přidává LUKÁŠ NEDVÍDEK.
    Bez asistence.

29:13
    Poruba snižuje na rozdíl tří branek! Prosazuje se JAKUB BACA.
    Asistence: Jonáš Mládek.

27:55
    Přestřelka pokračuje! Ve vlastním oslabení ujel RADEK PILAŘ, který si položil brankaře a bekhendovým zakončením poslal puk do horní části odkryté svatyně. Asistence: Aleš Krátoška.

27:34
    Samostatný únik Procházky ve vlastním oslabení! Michal Procházka ale na Mizeru nevyzrál.

26:48
    Malinský vyloučen za sekání. Přesilovka pro Porubu.

24:56
    Máme znovu sníženo, obranným pásmem domácích parádně prokličkoval MAREK SMRČKA.
    Asistence: Jakub Gola a Vojtěch Holaň.

24:04
    Těsně poté, co skončilo hostům oslabení, ale Poruba inkasuje! Ke střele se dostal PATRIK MIŠKÁŘ a byl neomylný.
    Asistence: Marek Malinský a Karel Vladyka.

21:59
    Brnčák vyloučen na dvě minuty za hákování.

18:05
    Poruba opět snižuje, po dobřé souhře se prosazuje PATRIK GOLA – 5:2.

15:57
    Je tu další branka domácích a další využitá přesilová hra. Tentokrát se prosazuje RADEK PILAŘ.
    Asistence: Lukáš Nedvídek a Michal Procházka.

15:10
    Pro Porubu ale může být ještě hůře, dvě minuty za podražení totiž dostává Jakub Baca.

14:38
    Poruba ale rychle znovu inkasuje a rozdíl je tak znovu tříbrankový. Střelcem je MARTIN BARTOŇ.
    Asistence: Lukáš Nedvídek a Martin Matějček.

12:38
    Hosté se nakonec přeci jenom prosazují, zasloužil se o to JAKUB SCHWARZ, jen se dostal ke střele z pravého kruhu.
    Asistence: Tomáš Rataj a Tomáš Síkora.

09:57
    Další vyloučením pro hosty, dvě minuty si jde za podražení odpykat Jakub Schwarz.

06:15
    Počty na ledě se vyrovnají, dvě plus deset minut dostává hostující Josef Fibrich.

04:59
    Karel Vladyka oslabí svůj tým za podražená na dvě minuty, první přesilovou hru zápasu si tak zahrají hosté.

02:46
    Domácí mají přinejmenším velice dobře našlápnuto k výhře. Další branku Mountfieldu totiž po povedené střele z první přidává RADOVAN PAVLÍK – 3:0.

00:46
    Další útok = další gól Hradecký. Tentokrát je střelcem PETR DUDÁK, který s pukem vybruslil od pravého kruhu a nadvakrát procedil černou pryž za záda gólmana.

00:16
    Domácí začali utkání nejlépe, jak mohli. Hned z prvního útoku zavezl puk před bránu Poruby Michal Procházka a k dorážce se následně dostal LUKÁŠ NEDVÍDEK – 1:0.

Martin Doležal

Ondřej Novotný

Branky a nahrávky: 1. Nedvídek (Procházka), 1. Dudák, 3. Pavlík, 15. Bartoň (Nedvídek, Matějček), 16. Pilař (Nedvídek, Procházka), 25. Miškář (Malinský, Vladyka), 28. Pilař (Krátoška), 30. Nedvídek, 37. Pavlík (Košař), 40. Nedvídek, 42. Pilař, 53. Bartoň (Kovářů), 57. Krátoška (Pilař) – 13. Schwarz (Rataj, Síkora), 19. Gola, 25. Smrčka (Gola, Holaň), 30. Baca (Mládek), 36. Pobuta (Rataj), 37. Gola

Mountfield HK: Ašenbrenner (37. Veselý) – Vladyka, Košař, Hronek, Piegl, Suda, Matějček, Faltýnek – Gančarčík, Kastner, Miškář, Malinský, Bartoň, Procházka, Pavlík, Kovářů, Pilař, Dudák, Nedvídek.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Šrámek (30. Mizera) – Pobuta, Baca, Štěpán, Gálik, Ryška, Síkora, Kropka – Gola, Baca, Kurnik – Gálik, Brnčál, Fibrich – Rataj, Bartoň, Mládek – Smrčka, Holaň, Havránek.