Čeljabinsk – Kazaň 2:1 (2:1 po s.n.) | Toljatti – Jekatěrinburg 1:3 (kon.) | Nižněkamsk – Magnitogorsk 4:2 (kon.)
Soči – N.Novgorod 3:4 (kon.) | Minsk – Petrohrad 1:7 (kon.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
Dynamo Moskva – Čerepovec 1:3 (kon.) | Atlant – Jokerit 2:4 (kon.) | HC Slovan – Riga 3:4 (kon.)
HC Slovan Bratislava
3:4 (1:3, 1:0, 1:1)
Dinamo Riga
Středa 18.02.2015, 19:00 • Slovnaft Arena, Bratislava • KHL

57:34
    Ovšem přesilová hra Dinama dlouho netrvala, Kyle Wilson podrazil po buly Milana Bartoviče, a tak uvidíme hodně netypickou hru tři na tři!

57:31
    Velká komplikace pro domácí mužstvo. Těsně před třetí sirénou totiž rozhodčí vyloučil za hákování Michala Sersena a Rigu čeká přesilová hra čtyři na tři a poté pět na čtyři.

56:33
    Rozhodčí za danou strkanici vylučoval, ze Slovanu Roka Tičara, z Dinama Charlese Genowaye, čeká nás hra čtyř proti čtyřem.

47:02
    Přesilová hra Slovanu trvala čtyři vteřiny. Poté Žiga Jeglič zbytečně v útočném pásmu fauloval a za nedovolené bránění oslabí své mužstvo.

46:58
    Slovan si zahraje dnes v pořadí pátou početní převahu. Zatím ani jedna nebyla využita. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Jerovejevs.

35:05
    Hosté si zahrají v krátkém časovém rozmezí další přesilovku, dvě minuty za podražení dostal Michal Sersen.

32:25
    Hosté si zahrají těsně po polovině zápasu svou první přesilovou hru, dvě minuty za držení hole dostal Dominik Rehák.

29:13
    Rozhodčímu nezbývalo, než následně vyloučit dva nejaktivnější hříšníky. Na straně Slovanu jím byl Rok Tičar, který dostal dvouminutový trest, na straně Dinama Rodrigo Abols dostal 2+2 minuty. To znamená čtvrtou přesilovou hru Slovanu.

25:56
    Nyní si navíc zahrají domácí přesilovou hru, Oskars Cibulskis dostal dvě minuty za sekání.

16:06
    Hudáček se nádherně uvolnil přes dva hráče a i když nakonec Sedláčka nepřekonal, vysloužil si přesilovou hru. Oskars Cibulskis dostal dvě minuty za hákování.

07:12
    První přesilovou hru večera si zahrají domácí, Linus Videll fauloval v útočném pásmu, rozhodčí jej poslal za katr na dvě minuty za hákování.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 10. Rehák (Šťastný, Mihálik), 25. Hudáček (Murley), 49. Šťastný (Hudáček, Barker) – 5. Darzinš (TS), 15. Indrašis (Darzinš, K. Redlihs), 15. Meija (Abols, Genoway), 60. Genoway (Cibulskis)

HC Slovan Bratislava: Backlund (Godla) – Baranka, Sersen, Barker, Brejčák, Rehák, Mihálik – Nagy, Tičar, Hudáček – Bartovič (C), Murley, Netík – Lunter, Šťastný, Jeglič – Ölvecký
    Dinamo Riga: Sedláček (Deslauriers) – K. Redlihs, Cibulskis, Genoway, Grinbergs, Sotnieks, Jerovejevs, Trotter, Porejs – Bukarts, Videll, M. Redlihs – Darzinš (C), Wilson, Indrašis – Abols, Džerinš, Meija – Saulietis, Bičevskis, Skvorcovs

Rozhodčí: Dejev, Kulakov – Zacharenkov, Medvěděv