Přerov – Vsetín 6:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Technika Brno 6:4 (kon.) | Opava – SK Karviná 7:0 (kon.)
Břeclav – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 3:7 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 3:2 (kon.)
Sokolov – Kobra 4:2 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 6:5 (kon.) | Kolín – Jablonec n/N 2:1 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
3:2 (0:0, 2:0, 1:2)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Středa 18.02.2015, 18:002. liga skupina Západ

49:07
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Hosté chytají svou šanci, důraz do brány předvedl ZDENĚK ŠPERGER. Asistence Voříšek, Mazanec.

46:19
    Čekalova neprůstřelnost je pryč, Vajgar využívá přesilovku. Na brankovišti se prosadil JOSEF MAZANEC. Asistence Šperger, Voříšek

42:13
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    Krátký závar před Kůdelou ukončil střelou mezi betony FILIP KASALÝ. Asistence Dominik Kasalý.

28:56
    Kopic ani Votápek své šance nevyužili. S dorážkou ale přispěchal TOMÁŠ MEČIAR a do poloodkryté klece střílí druhý gól domácích. Asistence Miroslav Třetina

27:03
    Martin Hadrava vybojoval puk a zavezl ho před bránu, kde jeho pokus Kůdela kryl, dorážku FILIPA BENEŠE ale neměl jindřichohradecký brankář pod kontrolou. Asistence Martin Hadrava.

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 28. Beneš (Hadrava), 29. Mečiar (Třetina), 43. Kasalý F. (D.Kasalý) – 47. Mazanec (Šperger, Voříšek), 50. Šperger (Voříšek, Mazanec)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (Vajner) – Kuchta, Kasalý D., Mečiar, Srdínko, Šidák, Kasalý F., Hadrava Marek, Kubát, Třetina, Votápek, Hadrava Martin, Kopic, Siřiště, Beneš
    KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kůdela (Černý) – Šanda, Procházka, Kadlec, Zich, Dvořák, Tržil, Šafář, Šperger, Novák, Kohút, Šesták, Milotinský, Jasanský, Voříšek, Mazanec, Bárta

Rozhodčí: Kopeček – Klouda, Musil