Omsk – Novosibirsk 3:0 (kon.) | Barys – Novokuzněck 2:0 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Kazaň 1:2 (0:1 po s.n.)
Toljatti – Magnitogorsk 3:4 (kon.) | Jaroslavl – N.Novgorod 2:1 (kon.) | Nižněkamsk – Jekatěrinburg 4:5 (kon.)
Soči – Čerepovec 4:5 (0:1 po s.n.) | Minsk – Jokerit 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – CSKA Moskva 2:1 (po pr.)
Atlant – Petrohrad 1:0 (kon.) | Záhřeb – Riga 1:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
HK Soči
4:5 (1:3, 0:1, 3:0 - 0:0)
Severstal Čerepovec
Pátek 20.02.2015, 17:00 • Ledový palác Bolšoj • KHL

Dnešní zápas je u konce. Hokejisté Čerepovce vedli po dvou třetinách už 4:1, jenže v té třetí během pěti minut třikrát inkasovali a nakonec se radují až po samostatných nájezdech. Soupeři tak darovali cenný bod a lehce si zkomplikovali postup do play-off. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (19:42:53)

KAGARLICKIJ - 4:5

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Severstal Čerepovec.
    Autorem vítězné branky je DMITRIJ KAGARLICKIJ.

3. série
    0:1
    Úspěšný autor nájezdu ze třetí třetiny tentokráte na Štěpánka nevyzrál a máme tu konec!

3. série
    0:1
    Neuspěl ani střelec třetí branky, český útočník Kvapil.

2. série
    0:1
    Kosticin také nedokázal vsítit branku a Čerepovec může rozhodnout.

2. série
    0:1
    Nyní mohl téměř rozhodnout Bučněvič, branku ale dát nedokázal.

1. série
    0:1
    Naopak Michael Anisin neuspěl.

1. série
    0:1
    Kagarlickij to udělal dobře a dostává svůj tým do vedení.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:01
    Do konce nastavení nechybí ani minuta a vyrovnané utkání tak rozhodnou až samostatné nájezdy.

62:22
    Opět se nic vážného nestalo, nájezdy se nám hodně rychle blíží.

61:38
    Domácí prověřili Štěpánka střelou od modré, ale ten zasahuje bez potíží.

60:51
    Čerepovec vstoupil do prodloužení aktivněji, ke střele se ale nedostal.

60:01

Základní hrací doba nerozhodla, o vítězi se rozhodne tedy v prodloužení nebo v samostatných nájezdech.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 4. Ščastlivij (Anisin, Koledov), 45. Anisin (Děriljuk), 49. Petersson (TS), 50. Warn (Anisin) – 1. Kovyršin (Bučněvič), 7. Bučněvič (Kazakovcev), 16. Kvapil, 25. Černov (Trunjov, Kagarlickij), rozh. náj. Kagarlickij