SK Karviná – Val. Meziříčí 2:4 (kon.) | SHK Hodonín – Frýdek-M. 8:1 (kon.) | Poruba 2011 – Břeclav 5:0 (kont.)
Nový Jičín – Opava 1:4 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 4:3 (kon.) | Řisuty – Klášterec nO 4:5 (kon.)
Nymburk – Sokolov 2:7 (kon.) | Žďár n/S – Děčín 3:4 (0:2 po s.n.) | Bílina – Klatovy 0:2 (kon.)
Tábor – Pelhřimov 2:3 (kon.) | Vrchlabí – Mor. Budějovice 8:3 (kon.) | Kobra – Jindř. Hradec 7:3 (kon.)

59:49
    Nejprve Matějka a poté Kerekanič v dobrých šancích nedali.

58:55
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Bláha po samostatném úniku nahrál na TOMÁŠE ŠŤASTNÉHO, který nedal hostujícímu gólmanovi šanci a střelou z mezikruží zavěsil. Asistence: Tomáš Bláha, Tomáš Jirků

57:55
    Hamerský sám před Májem nedal.

57:25
    Gottlieb vystřelil těsně nad Neužilovu branku.

56:25

55:35
    Šťastného rána nebyla přesná.

54:25
    Vyloučen domácí hráč Fořt na 2 minuty za hákování.

52:30
    Vlach ujížděl sám na gólmana,ale bohužel pro domácí nedal.

51:33
    Po závaru před brankou vstřelil branku JAN MATĚJKA. Asistence: Patrik Urban

51:10
    Kotouč prošel hostujícím brankovištěm bez zásahu a následně v šanci Jirků neuspěl.

50:12
    Vyloučen Roman Sechovec za hákování.

48:14
    Ze středu pravého kruhu se prosazuje TOMÁŠ ŠŤASTNÝ a zároveň do branky hostů nastupuje Máj. Asistence: Tomáš Bláha a Jiří Jebavý.

47:48
    Střelu Daniela Vlacha zastavil Šťastný.

47:13
    Vrchlabští v plném počtu.

45:30
    Výborná střela Sechovce končí na betonu Neužila.

45:13
    Mikeš si nebezpečně vybruslil před branku, Jakubec ho ale nedovoleně atakoval a obdržel 2 minuty za hákování.

44:47
    Urban se těžce zvedal z ledu, ale vypadá v pořádku.

43:45
    Jirků v další šanci těsně minul brankovou konstrukci.

43:23
    ONDŘEJ HAMERSKÝ prokličkoval před branku a v zakončení se nemýlil. Asistence: Martin Filip

40:32
    Vlašín obdržel dvě minuty za držení a domácí si zahrají 18 vteřin pět na tři.

40:01

40:00

39:40
    Pravděpodobně poslední ránu prostřední části hry si připisuje Tomáš Šťastný.

38:50
    Další šance pro HC Stadion. Patrik Přidal míří na trestnou lavici. Dvě minuty za hákování.

38:01
    Domácí se ubránili. Opět hrají v plném počtu.

37:32
    Matějkova formace zlobí domácí. Opět musel být na konci akce Moravských Budějovic Neužil. Vantuchova poslední rána byla navíc zblokována obětavými obránci.

36:22
    David Horký pálil na lapačku Neužil, ten kotouč pouze škrtl nad branku, ale stačilo to.

36:01
    Domácí si zahrají v oslabení. Jan Kadavý odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

35:30
    Dnes je Patrik Přidal opravdu aktivní. Na Neužila si stále přišel pouze jednou.

34:59
    Klementova rána končí na vyrážečce Šťastného a na druhé straně skončila situace ofsajdem.

34:23
    Mírný tlak hostí po delší době otupil snahu domácích.

32:46
    Gottliebova střela skončila bezpečně v lapačce Neužila.

31:54
    Snaha domácích končí ofsajdem.

31:26

30:45
    Po ose Šťastný, Jebavý, Jirků, Bláha nyní chodí kotouč, ale je to bez střelby.

29:26
    Ve stejném čase vyloučen Jiří Forman na dvě minuty za nedovolené bránění.

29:26
    Bláha z levé strany unikal sám, ale zvolil střelu, která skončila přesně v náruči Šťastného.

28:25
    Diváci nyní kroutí hlavou. Filip sám před brankou přihrával na poslední chvíli ještě Jiřímu Jakubcovi, kterého už stihl soupeř zablokovat.

27:34
    Klement využil toho, že Fořt clonil Šťastnému a vystřelil. Brankou tato situace ke škodě domácích neskončila.

27:16
    Urbanova rána byla velmi nepřesná.

26:22
    Domácí konečně v šanci. Vantuch zastavil protihráče nedovoleně a odsedí si dvě minuty za hákování.

25:42
    Stále stejný obrázek. Tentokrát na ledě Gottlieb s aktivním Matějkou.

25:24
    Formanova formace nyní vytvořila neskutečný závar před hrdinou ve vrchlabské brance. Ten neuvěřitelně třikrát zasáhl!

25:06
    Aktivní Přidal opět vyzkoušel Neužila. Tomu dnes roste počet zákroků velmi rychle.

24:09
    Stále trvá tlak hostí. Přesilová hra na začátku třetiny je opravdu namlsala.

23:18
    Nejprve Přidal a následně Mikeš opět znesnadnili situaci Neužilovi. Ten byl na místě.

22:56
    Hamerský využil špatné domluvy hostí a vyzkoušel lapačku Šťastného.

22:33
    Sobotkova rána skončila na betonu Neužila.

21:55
    Hosté jsou nyní aktivnější. Dva rychlé góly je evidentně nakoply.

21:05
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!
    I následnou přesilovku pěti proti čtyřem hosté zužitkovali. Z bezprostřední blízkosti se nemýlil ROMAN MIKEŠ. Jelikož se hosté prosadili v první části čtyřminutové přesilovky, budou hrát další dvě minuty v početní výhodě. Asistence: Patrik Přidal, Filip Randa.

20:25
    Hosté dvojitou přesilovou hru rychle využívají. Za asistence Trojana se prosadil MICHAL TELESZ. Asistence: Roman Sechovec, Jan Trojan.

20:01

20:00

19:56
    Hosté z této situace ale profitují. Budou hrát dvojnásobnou přesilovku. Vyloučen Martin Klement za krosček. Odsedí si dokonce 4 minuty.

19:56
    Vlašínova střela skončila u Neužila. Včas tam byl Telesz, ale z dorážky nedal.

19:31
    Velký závar před brankou domácích. Jiří Jebavý ukončil šanci hostí faulem. Za podražení si odsedí dvě minuty.

19:15
    Bláhova střela skončila na hrudi hostujícího muže s maskou.

19:01
    Dlouhý kolotoč před brankou hostí zakončuje DANIEL VLACH střelou k pravé tyči Šťastného branky. Asistence: Martin Filip.

18:34
    Filip oslovil Hamerského, ale ten hodně minul.

17:32
    Matějka v dobré šanci, Neužil tentokrát pokryl kotouč jistě. O malou chvíli později si připsal další zásah.

17:12
    Domácí napadali rozehrávku Moravských Budějovic, ale Fořtovi chyběl malý kousek k získání puku,

16:45
    Mikeš nyní chytil Neužila v nedbalkách. Ten kotouč vyrazil s trochou štěstí vyrazil.

15:52
    Střela Tomáše Šťastného podobně jako na druhé straně Trojana skončila mimo tyče.

15:25
    Horký nahrál Trojanovi, ale ten minul branku.

15:00
    Opět v šanci vrchlabský nejzkušenější hráč.

14:41
    Naprosto osamocený Martin Filip před Šťastným! Míchal s pukem dlouho, ale nakonec nezasunul pod levý beton.

13:59
    Série zakázaných uvolnění domácích pokračuje.

13:01
    Nyní vrchlabský Šťastný v souboji se svým jmenovcem neuspěl.

12:34
    Jirků vyjel z rohu, ale Šťastný byl na jeho střelu připraven.

11:56
    Nepovedená rozehrávka domácích končí zakázaným uvolněním.

10:27
    Krásnou střelou nyní vyslal PATRIK PŘIDAL a Neužilova lapačka nestihla zasáhnout včas Asistence: Jiří Forman, Ondřej Peška.

10:08
    V situaci dvou na jednoho přihrál Jirků TOMÁŠI BLÁHOVI, který zakončoval do prázdné branky. Asistence: Tomáš Jirků.

10:03
    Gottlieb neproměnil a valí se útok na druhou stranu.

09:22
    Tomáš Jirků si vybruslil před branku, ale Šťastný mu nedovolil skórovat.

08:55
    Daniel Vlach dostal dobrou přihrávku od Filipa, ale jeho zakončení se nevešlo mezi tři tyče.

08:39
    Filip Matějka v další dobré šanci Moravských Budějovic.

08:02
    Domácí se ubránili a jsou v plném počtu.

07:16
    Obětavým zákrokem nyní Urban nedovolil soupeři vystřelit.

06:40
    Rána Martina Sobotka se neujala.

06:02
    Ondřej Hamerský oslabí svůj tým na dvě minuty. Provinil se hákováním.

05:54
    Roman Sechovec se vymanil z objetí protihráče, ale netrefil v samostatném nájezdu branku.

05:02
    Roman Mikeš se zjevil úplně sám před Neužilem, ale nepodařilo se mu srovnat stav utkání.

04:14
    Klementova rána skončila v lapačce Šťastného.

03:44
    Domácí budou hrát další přesilovou hru. Sechovec vyloučen na dvě minuty za podražení.

03:24
    Horalé se usadili v pásmu a přišla velmi rychlá branka. Vlach s Filipem připravili branku pro TOMÁŠE BLÁHU. Asistence: Daniel Vlach, Martin Filip.

02:50
    Domácím se nepodařilo přejít do útoku, odpískáno zakázané uvolnění.

02:10
    Uvidíme první přesilovou hru domácích. Na dvě minuty byl vyloučen Marek Vantuch za nedovolené bránění.

00:01

HC Stadion Vrchlabí: Neužil(Abrahám)- Hamerský, Lenoch, Kadavý, Jebavý, Klement, Hlaváč, Skočovský- Jakubec, Filip, Vlach, Bláha, Jirků, Šťastný, Matějka, Urban, Fořt, Oppelt, Kerekanič

HC Moravské Budějovice 2005: Šťastný(Máj)- Sobotka, Randa, Sechovec, Latner, Forman, Vlašín- Přidal, Trojan, Matějka, Lupač, Gottlieb, Vantuch, Telesz, Horký, Peška, Mikeš

Rozhodčí: Veinfurter – Maštalíř, Pechánek.

Utkání přibližně za minutu začne. Sestavy představíme v první přestávce.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Marek Komárek

Branky a nahrávky: 4. Bláha (Vlach, Filip), 11. Bláha (Jirků), 20. Vlach (Filip), 42. Lenoch (Filip), 44. Hamerský (Filip), 49. Šťastný (Bláha, Jebavý), 52. Matějka (Urban), 59. Šťastný (Bláha, Jirků) – 11. Přidal (Forman, Peška), 21. Telesz (Trojan, Sechovec), 22. Mikeš (Přidal, Randa)

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Abrahám) – Hamerský, Lenoch, Kadavý, Jebavý, Klement, Hlaváč, Skočovský – Jakubec, Filip, Vlach, Bláha, Jirků, Šťastný, Matějka, Urban, Fořt, Oppelt, Kerekanič
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Šťastný (49. Máj) – Sobotka, Randa, Sechovec, Latner, Forman, Vlašín – Přidal, Trojan, Matějka, Lupač, Gottlieb, Vantuch, Telesz, Horký, Peška, Mikeš

Rozhodčí: Veinfurter – Maštalíř, Pechánek