Lille – Lyon 2:1 (kon.) | Bordeaux – Remeš 1:1 (kon.) | Lens – Rennes 0:1 (kon.)
Lorient – Bastia 2:0 (kon.) | Méty – Évian TG 1:2 (kon.) | Toulouse – Saint-Étienne 1:1 (kon.)
Racing Lens
0:1 (0:1)
Stade Rennes
Sobota 28.02.2015, 20:00 • Stade de la Licorne, Amiens • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Je dobojováno! Ve druhém poločase příliš fotbalovosti k vidění nebylo, prakticky jedinou větší možnost měl domácí Chavarría, jehož hlavička ale eliminoval Costil. Hosté tak svůj náskok udrželi a zvítězili těsně 1:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 5:3 (21:51:44)

90+3

90+3
    Hosté kombinují na vlastní polovině, utkání se již spíše dohrává. O vítězi je nepochybně rozhodnuto.

90+2
    Střídání na hostující straně. Ze hřiště putuje Henrique, místo kterého naskočí do hry Lenjani.

90+2
    Současně dostává karetní trest také Habibou (REN), a to zřejmě za protesty.

90+1
    Tak to je další komplikace pro domácí. El Jadeyaoui (LNS) ostře fauloval Konradsena, za což dostává žlutou kartu.

90
    K základní hrací době utkání se budou nastavovat tři minuty. Přinesou ještě něco zajímavého?

89
    Gbamin se na úrovni půlící čáry dopustil nedovoleného zákroku, a tak budou rozehrávat hosté. Na obrat v posledních minutách to již příliš nevypadá.

88
    A další nepřesný centr, který končí pouze v rukavicích připraveného Costila. Hostující brankář se musí mít stále velmi na pozoru.

87
    Nyní aktivita Lensu přece jenom trochu polevila, domácím zřejmě dochází síly. Není divu, poslední okamžiky se hrály v obrovském tempu.

86
    Bojuje se v okolí středového kruhu, což pochopitelně více vyhovuje hostujíc ekipě, která nadále drží nejtěsnější možný náskok.

85
    Stále stejný obraz hry, ovšem Rennais se zatím v poklidu brání. Do konce základní hrací doby zbývá již pouze pět minut.

84
    Baal zůstal ležet na hrací ploše, leč zdá se, že jej tvrdý Konradsenův zákrok nikterak více nepoznamená a utkání dohraje.

83
    V posledních minutách sledujeme obrovský tlak Racingu. Rennais se možná až příliš zatáhlo, hostujícímu celku se tento počin může velmi záhy vymstít.

82
    Střídaní na hostující straně. Pro dnešek dohrál Ntep, místo kterého zasáhne do hry Moreira.

81
    Ani Gbaminův centr se do velkého vápna nedostal. Rennais se velmi důsledně zatáhlo, což dělá Lensu potíže. Domácí jsou ale stále nastěhováni v blízkosti velkého vápna.

80
    Domácím již skutečně mnoho času nezbývá. Uvidíme, zda zvýšená aktivita přinese vyrovnávací branku. Před minout k ní měl Lens velice blízko.