Dortmund – Schalke 3:0 (kon.) | Leverkusen – Freiburg 1:0 (kon.) | Hoffenheim – Mohuč 2:0 (kon.)
Hannover – Stuttgart 1:1 (kon.) | Hertha – Augsburg 1:0 (kon.) | Frankfurt – Hamburg 2:1 (kon.)
Borussia Dortmund
3:0 (0:0)
FC Schalke 04
Sobota 28.02.2015, 15:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Německá Bundesliga

Je tady konec dalšího Revierderby, ve kterém naprosto zaslouženě zvítězil Dortmund, který svého soupeře přestřílel v poměru 31 – 3. Dlouho jsme se branek nedočkali, ale v poslední desetiminutovce se s brankami roztrhl pytel. Nejprve se v 78. minutě trefil Aubameyang, o dvě minuty zvyšoval na 2:0 Mchitarjan a v 86. minutě po obrovské chybě Wellenreuthera skóroval Marco Reus.

Toto je ode mne pro dnešek vše a budu se těšit u dalšího onlajn přenosu na počtenou! (17:27:14)

90+2

90+1
    BVB už pouze kontroluje hru a je již jasné, že 146. bitvu o Porúří vyhraje Borussia Dortmund, pro kterou to bude v Bundeslize čtvrté vítězství v řadě, na což čekala téměř rok.
    Marco Reus vstřelil pět gólů z posledních pěti utkání.

90
    Hlavní sudí ještě přidá dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
    Takto dneska slavil gól Aubameyang.

89
    Dnešní utkání v Signal Iduna Parku sleduje 79 500 diváků!

87
    Ještě jedno střídání na straně domácích. Ze hřiště odchází Nuri Sahin (DOR) a nahrazuje ho Sebastian Kehl (DOR).
    Marco REUS - 3:0

86
    Dortmund právě vstřelil branku!
    Tak Wellenreuther udělal obrovskou chybu, když si až příliš dlouho hrál s balonem na kopačce, než mu do něj kopl MARCO REUS a po naprosto nepochopitelném počínání gólmana Schalke, přidává Dortmund třetí gól a je hotovo.

85
    Marco Reus si naběhl za obranu, ale ocitl se v ofsajdu.

83
    İlkay Gündogan (DOR) dnes dohrál a na posledních pár minut ho nahradí Sven Bender (DOR).

82
    Držení míče 60% – 40%

Střely celkem 29 – 3
    Henrich MCHITARJAN - 2:0

80
    Neuvěřitelný závěr v podobě Borussie Dortmund! Gündoğan našel přesným centrem z pravé strany nabíhajícího HENRICHA MCHITARJANA, který ve skluzu posílá BVB do dvoubrankového vedení.
    Pierre-Emerick AUBAMEYANG - 1:0

78
    Tak se to domácím konečně podařilo! Mchitarjan našel přesnou přihrávku do uličky PIERRA-EMERICKA AUBAMEYANGA, který zakončuje z bezprostřední blízkosti k levé tyči a oslavuje v obleku Batmana.