Dortmund – Schalke 3:0 (kon.) | Leverkusen – Freiburg 1:0 (kon.) | Hoffenheim – Mohuč 2:0 (kon.)
Hannover – Stuttgart 1:1 (kon.) | Hertha – Augsburg 1:0 (kon.) | Frankfurt – Hamburg 2:1 (kon.)
Bayer Leverkusen
1:0 (1:0)
SC Freiburg
Sobota 28.02.2015, 15:30 • BayArena, Leverkusen • Německá Bundesliga
    Simon Rolfes dnes zaznamenal první branku této sezóny a v dnešním zápase také rozhodující.

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (17:23:56)

Je konec! Leverkusenu nakonec stačil jeden gól k vítězství. Domácí měli ve většině zápasu jasně navrch a mohli přidat další branky, ale jediným úspěšným střelcem zůstal Simon Rolfes, díky jehož trefě z 33. minuty vítězí Leverkusen nad Freiburgem 1:0.

90+2
    Schmid jen těsně míjí pravou tyč branky.

90+1
    Na konci první nastavené minuty si hosté vytvořili dlouho očekávanou gólovou příležitost! Po centru z pravé strany se ve vápně dostal k hlavičce Schmid, který těsně poslal balón těsně vedle tyče.

90+1
    Freiburg ze standardky nezahrozil a u míče je Leverkusen. Rozhodčí Hartmann nastavuje dvě minuty.

90
    Schmid bude rozehrávat standardku z téměř poloviny hřiště. Většina hráčů je nastěhována v šestnáctce Leverkusenu.

89
    Domácí zakládali rychlý brejk, ale Sonovu kolmici vystihl Günter a do útoku jde opět Freiburg.

88
    Freiburg se nyní přeci jen usídlil s míčem na útočné polovině. Uvidíme, zda si hosté nakonec vytvoří nějakou šanci na vyrovnání.

86
    Drmić potáhl míč přes útočnou polovinu hřiště až k šestnátce a následně vypálil, ale jeho střela byla zblokována.

85
    Son hledal kolmou přihrávkou nabíhajícího Kießlinga, ale u míče byl dříve vyběhnuvší brankář Bürki.

83
    Reinartz mířil zpoza šestnáctky do pravé šibenice, ale míč se kroutil ven z brány, kterou nakonec těsně minul.

82
    Na útočné polovině teď fauloval Jonathan Schmid, takže u míče bude opět Bayer.

81
    Oba týmy již využily všechny tři možnosti ke střídání a zápas dospěl do poslední desetiminutovky. Dočkáme se ještě nějaké změny stavu, nebo utkání rozhodne jediný gól domácích?

80
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Admir Mehmedi, přichází Dani Schahin.