Slovácko B – Opava B 9:2 (kon.) | Olomouc B – Hulín 4:0 (kon.)
SK Sigma Olomouc B
4:0 (3:0)
SK Spartak Hulín
Neděle 10.05.2015, 10:15 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Moravskoslezská fotbalová liga

80
    Poslední střídání v utkání, když Roberta Elšíka nahradil do posledních minut Mario Mjuller.

75
    Hosté střídají svého druhého hráče, když Šroma vystřídal Karol Kováč.

67
    Poslední střídání na domácí straně, když Jakuba Plška vystřídal Jakub Vichta.

55
    Po čtvrté brance střídá Olomouc svého druhého hráče, Jakuba Rolince ve zbytku utkání nahradí Jakub Yunis.

46
    Do druhého poločasu nachystali oba trenéři po jedné změně, když na domácí straně skončil zápas pro Jana Javůrka, kterého nahradil Václav Jemelka. Na straně Hulína potom vyměnil Romana Číhala Michal Dvořáček.