Zlín B – Olomouc B 2:3 (kon.) | Třebíč – Hlučín 0:2 (kon.) | Líšeň – HFK Olomouc 5:0 (kon.)
Orlová – Hulín 4:4 (kon.)
FK Slavia Orlová - Lutyně
4:4 (2:3)
SK Spartak Hulín
Sobota 30.05.2015, 16:30 • Na stuchlíkovci 340,Orlová Lutyně • Moravskoslezská fotbalová liga

Utkání, ve kterém padlo osm branek, nakonec končí remízou. Hosté po poločase o branku vedli, domácí ale skóre dokázali otočit. V 75. minutě ale ustanovil konečný stav utkání Zlámal. (18:22:18)

90

89
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Elšík, přichází Mjuller.

87
    Střídání v týmu FK Slavia Orlová - Lutyně: ze hřiště odchází Urban, přichází Brevčinský.

76
    Střídání v týmu FK Slavia Orlová - Lutyně: ze hřiště odchází Uher, přichází Kubiš.

75
    Hulín právě vstřelil branku!
    A je opět vyrovnáno. Do míče se opřel JAROSLAV ZLÁMAL, který poslal svoji dělovku o tyč za záda Pacanovského.

71
    Hostující brankář Chytil se při čtvrté inkasované brance zranil a je tak nucen střídat, na hřiště přichází Novák.

66
    Orlová právě vstřelila branku!
    Další obrat ve skóre, vedení je opět na straně Orlové. Střídající DANIEL KLIMAS si zpracoval míč a propálil hostujícího brankáře.

65
    Žlutá karta pro hostujícího Vyskočila.

63
    Žlutá karta také pro domácího hráče, dostává ji Urban.

58
    Hostující Krhut dostává žlutou kartu za zbytečný faul ve středu hřiště.

56
    Za ruku v šestnáctce od hostujícího Labudy byla nařízena penalta, kterou domácí IGOR SCHRONER bezpečně proměnil a vyrovnává tak stav utkání.

50
    Utkání sleduje 56 diváků.

46
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Dvořáček, přichází Šrom.

46
    Střídání v týmu FK Slavia Orlová - Lutyně: ze hřiště odchází Skoupý, přichází Klimas.

46

V prvním poločase jsme viděli hned pět branek. Do vedení se dostali hosté zásluhou Červenky, domácí ale dvěma brankami otočili vývoj utkání. Poté se ale dvakrát prosadil hulínský Robin Elšík, který tak ustanovil poločasové skóre 2:3.

45

Dalibor Wilder

Branky: 28. Tomáš, 33. Kroča (vla.), 56. Schroner (pen.), 66. Klimas – 15. Červenka, 38. Elšík, 41. Elšík, 75. Zlámal

Karty:   63. Urban (ORL) – 58. Krhut (HUL), 65. Vyskočil (HUL)

FK Slavia Orlová - Lutyně: Pacanovský – Lisický, Kaizar, Skoupý (46. Klimas), Schroner, Kopel(K), Uher, Tomáš, Mleziva, Vybíral, Urban. Trenér: J. Jadrný
    Náhradníci: Szarowski, Malík, Brevčinský, Kubiš, Klimas.

SK Spartak Hulín: Chytil – Labuda, Kroča, Laciga (K), Číhal, Zlámal – Dvořáček (46. Šrom), Krhut, Červenka, Vyskočil – Elšík. Vyskočil. Trenér: J. Lehkoživ
    Náhradníci: Novák, Mjuller, Kováč, Šrom, Kadlec.

Rozhodčí: Priesol – Duda, Černoevič.