Dortmund – Wolfsburg 1:3 (kon.)
Borussia Dortmund
1:3 (1:3)
VfL Wolfsburg
Sobota 30.05.2015, 20:00 • Olympiastadion Berlin (Berlín) • Německý pohár • Finále

S informací, že vítězem německého poháru pro sezonu 2014/2015 se stal VfL Wolfsburg, se s vámi loučím a přeji vám krásný zbytek večera. (22:18:07)

Diego Benaglio právě převzal trofej pro vítěze německého poháru a oslavy tak mohou propuknout naplno!

Pro medaile si na pódium přicházejí poraženi finalisté, které za malou chvíli nahradí fotbalisté VfL Wolfsburg!

Odměněni budou samozřejmě také rozhodčí, kteří dnešní duel řídili. Na pódium tak přicházejí Felix Brych, Mark Borsch a také Stefan Lupp.
    Radost hráčů Wolfsburgu bezprostředně po závěrečném hvizdu

Fotbalisté VfL Wolfsburg už oblékli vítězná trička a s nadšením pózují přítomným fotografům.

Přímo na hrací ploše právě probíhají oslavy vítězného celku, jehož hráči sice nebyli v zápase favoritem, avšak prokázali větší touhu po vítězství a po právu se radují ze zisku poháru, který jim bude za malou chvíli předán.

Je dobojováno! Všechny branky finálového klání padly v úvodním poločase, který ovládl VfL Wolfsburg, jenž se stal vítězem německého poháru pro ročník 2014/2015!

90+4

90+4
    Příznivci VfL Wolfsburg slaví, vítězství jejich celku už nikdo nevezme!

90+3
    V nastaveném čase uviděl za faul žlutý kartónek Vieirinha (VfL Wolfsburg).

90+2
    V pokutovém území Wolfsburgu byla k vidění hlavičkovaná, kterou ukončil střelou z hranice šestnáctky Mchitarjan, neměl však dostatečně přesně srovnána mířidla a vypálil mimo tři tyče, Benaglio tak nemusel vůbec zasahovat.

90
    Rozhodčí Brych nastavil druhý poločas o čtyři minuty, závěrečné čtyři minuty naděje pro Dortmund!

88
    Žlutou kartu dostává Kevin De Bruyne (VfL Wolfsburg), jenž se provinil proti pravidlům.

87
    Dortmund se pokusil vstřelit kontaktní branku z přímého volného kopu, Aubameyangovu jedovku však vyrazil Benaglio na roh. Střela jej však musela pořádně štípnout.

86
    Čas se Dortmundu velmi rychle krátí, před Borussií je nyní velice složitý úkol, a to během několika následujících minut stáhnout dvougólové manko.

84
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Daniel Caligiuri, místo kterého vbíhá na trávník Christian Träsch.