Legendy Baníku – Sportovní osobnosti 5:1 (kon.)
Legendy Baníku Ostrava
5:1 (1:1)
Sportovní osobnosti
Sobota 30.05.2015, 15:00 • Stadion Bazaly • Exhibiční utkání

Na pár minut se s vámi loučím a za pár desítek minut se připojím v rámci posledního utkání na Bazalech, které absolvují Baník Ostrava a pražská Dukla. (16:19:59)

V "břevínkách" vítězí tým Legend Baníku Ostrava. Ještě následuje soutěž střel z poloviny hřiště. Slončk, Kula, ani Veselý bránu netrefili. To David Zoubek trefil a dovednostní soutěže končí remízou 1:1. Diváci děkují legendám českého a ostravského sportu ve stoje.

Nyní nastává prostor pro dovednostní soutěže. Tři zástupci každého týmu si dali "břevínko".

Skončilo nám utkání Legend na Bazalech. Baník vítězí nad sportovními osobnostmi 5:1.

40

39
    Legendy Baníku právě vstřelily branku!
    Baník dnes zvítězí. Po centru Slončíka z pravé strany se do míče u vzdálenější tyče opřel PETR SAMEC a krásným volejem vstřelil pátou branku Legend Baníku.

38
    Moravec mohl přidat pátý gól, ale svou pravačkou neumístil balón ke vzdálenější tyči.

37
    Branku nedává brankář Baránek, ale VÁCLAV DANĚK, který byl zcela sám před malým vápnem a před Klímou už mu stačilo pouze píchnout do balonu – 4:1.

36
    Brankář Baránek se rozběhl s míčem na útočnou polovinu, už je v pokutovém území...
    Oproti tomu Jaromír Nohavica si svou roli trenéra užívá

Více fotografií naleznete na adrese: zde

33
    Centr Slončíka vyrazil brankář Klíma pouze pod JOSEFA HOFFMANNA a obránce z poslední mistrovské sezóny uklidil balón za brankovou čáru – 3:1.

31
    Na druhé straně střílel zpoza vápna David Rikl. Při trochu razantnější střele by zasáhl hasičské auto v sektoru Dukly.

30
    Teď to bylo parádní! Po centru Daňka z pravé strany vystřihl krásné nůžky Petr Mašlej a brankář Klíma se musel hodně natahovat, aby míč vytáhl nad břevno.

28
    Ostravský showman v útoku Václav Daněk se pokusil o nůžky, balón sice trefil, ale míč nasměroval pouze k protihráčům.

23
    Domácí se znovu dostávají do vedení. Po přihrávce Slončíka byl sám před gólmanem PETR SAMEC, obstřelil brankáře Klímu a umístil míč k pravé tyči.

21

Nyní nás čeká desetiminutová přestávka. Trenér Nohavica udílí svým svěřencům pokyny, trenér Vrba zůstává na druhé straně klidný.

20+2
    Pavel Vrba je při dnešním utkání hodně klidný a zápas si užívá

Igor Mainka

MCh

Branky: 7. Daněk, 23. Samec, 33. Hoffmann, 37. Daněk, 39. Samec – 10. Zoubek (pen.)

Legendy Baníku Ostrava: Vít Baránek, Tomáš Bernady – Petr Veselý, Radomír Korytář, Aleš Neuwirth, Václav Pěcháček, Ivo Staš,Roman Klimeš, Josef Hoffmann, Daniel Tchuř – Libor Fryč, Vladimír Čáp, Karel Kula, Radek Slončík, Jan Baránek st., Petr Mašlej, Rostislav Olesz, Petr Kolouch – Václav Daněk, Petr Samec, David Moravec
    Trenéři: František Komňacký a Jaromír Nohavica

Sportovní osobnosti: Jan Klíma, Tomáš Tuhý – Karol Dobiaš, František Jakubec, Zdeněk Prokeš, Jiří Jeslínek, Miroslav Valent, Stanislav Levý – Aleš Foldyna, Jan Berger, Stanislav Krejčík, Jaroslav Němec, David Zoubek, Roman Szturc, Jakub Petr – Ladislav Vízek, Günter Bittengel, Vladimír Hruška, Pavel Kantor
    Trenér: Pavel Vrba