Torpedo Moskva – Saransk 2:0 (kon.) | Zenit – Lok. Moskva 1:0 (kon.) | Groznyj – Ural 1:3 (kon.)
Dynamo – FK Krasnodar 1:1 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Arsenal Tula 5:1 (kon.) | Rostov – CSKA Moskva 1:1 (kon.)
Ufa – Kazaň 1:1 (kon.) | Spartak – Perm 3:3 (kon.)
Dynamo Moskva
1:1 (1:1)
FK Krasnodar
Sobota 30.05.2015, 12:30 • Arena Khimki, Khimki • Ruská Premier Liga
    300 fanoušků Krasnodaru si dnes udělalo výlet na poslední ligové kolo a sledovalo remízu 1:1.

Ruská Premier Liga se dnes rozloučila s ligovým ročníkem 2014/2015 a po pauze se můžete těšit na novou sezónu plnou krásných momentů. Mockrát děkuji za Vaši přízeň a přeji krásný zbytek sobotního dne. (14:28:04)

Hlavní rozhodčí Lapočkin ukončil dnešní utkání za stavu 1:1. Oba góly padly v první polovině prvního poločasu. Nejprve se v 16. minutě trefil Dzsudzsák a o 4 minuty později vyrovnal na 1:1 Širokov. Úvod zápasu byl spíše nudný, ale po vstřelených brankách šel výkon hráčů nahoru. Ve druhém poločase si oba celky vytvořily ještě šance, ale proměnit už je nedokázaly. Fotbalisté Krasnodaru byli blízko postupu do kvalifikace Ligy mistrů, ale v samotném závěru o tuto lahůdku přišli, protože současně hraný zápas CSKA Moskva zvládla, když v 88. minutě vyrovnal na 1:1 Wernbloom. Takže Krasnodar se musí spokojit pouze s postupem do kvalifikace Evropské ligy. Do Evropské ligy se kvalifikuje také Dinamo Moskva.

90+3

90+3
    Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Alexej Ionov, přichází Anatolij Katrič.

90+3
    Do konce zápasu už příliš času nezbývá a zatím to vypadá, že už se ani nic nestane.

90+2
    Širokov v ofsajdu, a tak sudí musel hru přerušit.

90+1
    Informace ze současně hraného zápasu: CSKA dokázalo vyrovnat na 1:1 a nyní má postup do kvalifikace Ligy mistrů jisté. Krasnodar se v současné situaci musí spokojit s kvalifikací v Evropské lize.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

90
    Další žlutou kartu vyfasoval Izmajlov.

89
    Rotenberg fauloval a byl potrestán žlutou kartou.
    Douglas a jeho nepřesná střela hlavou.

85
    Valbuena ze své kopačky vyslal nadýchaný centr do vápna, kde se ke střele hlavou prodral snaživý Douglas, avšak jeho pokus se mezi tři tyče nevešel. Šance to však byla zajímavá.

84
    Dinamo Moskva zahrávalo rohový kop, ale ze standardní situace nic nevytěžilo. Nicméně následuje další roh.

82
    A ještě jedna změna v týmu FC Krasnodar: ze hřiště odchází Odil Achmedov, přichází Marat Izmajlov.

82
    Střídání v týmu FC Krasnodar: ze hřiště odchází Pavel Mamajev, přichází Vladimir Bystrov.