Ústí n. L. – Most 0:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Č. Budějovice 3:3 (kon.) | ROW Rybnik – Karviná 1:0 (kon.)
Táborsko – Slavia 1:3 (kon.) | Katowice – Třinec 2:0 (kon.) | Líšeň – Znojmo 1:3 (kon.)
Kolín – Pardubice 0:3 (kon.) | Brno – Ingolstadt 0:2 (kon.) | Miedź – Hr. Králové 1:1 (kon.)
Aue – Ústí n. L. 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Olympiakos 1:0 (kon.)

Katowice právě vstřelily branku!
    Po centru Pietrzaka se v hlavičkovém souboji prosadil POVILAS LEIMONAS a domácí před koncem první půle vedou o dvě branky.
    15. Grzegorz GONCERZ - 1:0

15
    Domácí se ujímají vedení. Franczak poslal krásný centr z pravé strany a GRZEGORZ GONCERZ rozběhnutý ke vzdálenější tyči nedal přesnou hlavičkou šanci třineckému brankáři – 1:0.

Igor Mainka

Branky: 15. Goncerz, 41. Leimonas

Karty:   80. Samiec (TRI)

GKS Katowice:
    1. poločas: Kuchta – Pietrzak, Kaminski, Jurkowski, Czerwinski – Pielorz, Leimonas – Franczak, Burkhardt, Bebenek – Goncerz
    2. poločas: Dobrolinski – Franczak, Leimonas, Pielorz, Jurek – Duda, Trochim – Zapotoczny, Betkowski, Szoltys – Wolkowicz

FK Třinec:
    1. poločas: Brych – Joukl, Vomáčka, Hloch, Knötig – Bedecs, Salachna – Malcharek, Mozol, Tomeček – Dočekal
    2. poločas: Bruk – Velner, Čelůstka, Vomáčka (67. Hloch), Janoščín – Motyčka, Samiec – Zimka (75. Martynek), Málek, Ceplák – Dedič