Ústí n. L. – Most 0:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Č. Budějovice 3:3 (kon.) | ROW Rybnik – Karviná 1:0 (kon.)
Táborsko – Slavia 1:3 (kon.) | Katowice – Třinec 2:0 (kon.) | Líšeň – Znojmo 1:3 (kon.)
Kolín – Pardubice 0:3 (kon.) | Brno – Ingolstadt 0:2 (kon.) | Miedź – Hr. Králové 1:1 (kon.)
Aue – Ústí n. L. 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Olympiakos 1:0 (kon.)
GKS Katowice
2:0 (2:0)
FK Třinec
Středa 15.07.2015, 17:00 • Stadion przy ul. Bukowej • Přípravný zápas

80
    Po faulu na Franczaka obdržel žlutou kartu třinecký Martin Samiec.

75
    Třinecký trenér Kalivoda podruhé v průběhu poločasu vystřídal. Zimku nahradil Martynek.

71
    Motyčka napřáhl z třiceti metrů a jeho střelu letící do pravého horního růžku gólman Dobrolinski se vší námahou vytáhl vedle brány.

67
    Střídání v třineckém týmu. Hřiště opustil Vomáčka a nahradil ho obránce Hloch.
    41. Povilas LEIMONAS - 2:0

41
    Katowice právě vstřelily branku!
    Po centru Pietrzaka se v hlavičkovém souboji prosadil POVILAS LEIMONAS a domácí před koncem první půle vedou o dvě branky.

32
    Na druhé straně Czerwinski nastřelil Joukla a vybojoval rohový kop, ze kterého se k odraženému míči dostal Burkhardt, ale prudkou přízemní střelou netrefil třineckou bránu.

23
    Neskutečné, co nyní zahodil střelec úvodní branky Goncerz, který dostal míč od Burkhardta, ale sám před malým vápnem pouze dloubl do míče, který vlétl přímo do rukavic třineckého brankáře Brycha!

20
    Malcharek ukličkoval na pravé straně katovického obránce, odcentroval před malé vápno, kde si našel své místo Dočekal a prudkou hlavičkou pod břevno nechal vyniknout gólmana Kuchtu.

18
    Třinec mohl vzápětí vyrovnat, jenže Malcharkův střílený centr z pravé strany nedokázal za brankáře Kuchtu usměrnit vytáhlý Dočekal.
    15. Grzegorz GONCERZ - 1:0

15
    Domácí se ujímají vedení. Franczak poslal krásný centr z pravé strany a GRZEGORZ GONCERZ rozběhnutý ke vzdálenější tyči nedal přesnou hlavičkou šanci třineckému brankáři – 1:0.

Igor Mainka

Branky: 15. Goncerz, 41. Leimonas

Karty:   80. Samiec (TRI)

GKS Katowice:
    1. poločas: Kuchta – Pietrzak, Kaminski, Jurkowski, Czerwinski – Pielorz, Leimonas – Franczak, Burkhardt, Bebenek – Goncerz
    2. poločas: Dobrolinski – Franczak, Leimonas, Pielorz, Jurek – Duda, Trochim – Zapotoczny, Betkowski, Szoltys – Wolkowicz

FK Třinec:
    1. poločas: Brych – Joukl, Vomáčka, Hloch, Knötig – Bedecs, Salachna – Malcharek, Mozol, Tomeček – Dočekal
    2. poločas: Bruk – Velner, Čelůstka, Vomáčka (67. Hloch), Janoščín – Motyčka, Samiec – Zimka (75. Martynek), Málek, Ceplák – Dedič