Albánie – Izrael 1:1 (kon.) | Lichtenštejnsko – Maďarsko 0:6 (kon.) | Chorvatsko – Gruzie 1:0 (kon.)
Švédsko – San Marino 3:0 (kon.)
Lichtenštejnsko
0:6 (0:3)
Maďarsko
Čtvrtek 03.09.2015, 15:00 • Sportpark Eschen-Mauren, Eschen (LIE) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 4

90+1
    Maďarsko právě vstřelilo branku!
    Střídající ROLAND SALLAI se zapisuje mezi střelce dnešního zápasu a v první minutě nastavení zvyšuje na 6:0!!

88
    Žlutou kartu dostává Zahn (Lichtenštejnsko).

80
    Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Wolfinger, přichází A. Maxner.

77
    Žlutou kartu dostává Sele (Lichtenštejnsko).

75
    Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Hangya, přichází Sallai.

74
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Schierscher, přichází Flatz.

70
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Berecz, přichází Vida.

68
    DÁNIEL PROSSER střílí svůj druhý gól v zápase a zvyšuje už na 5:0!! Střídající Balogh našel za obranou osamoceného Prossera, který ve vyložené příležitosti nezaváhal.

62
    Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Mervó, přichází Balogh.

59
    Když už Dániel Prosser nemůže vstřelit druhý gól v zápase, tak na něj přihrál LÁSZLÓVI KLEINHEISLEROVI, jehož střela skončil pod břevnem a Maďarsko vede po necelé hodině hry už 4:0!!

54
    Prosser dnes mohl vstřelit hattrick, to by ale v bráně Lichtenštejnska nesměl stát brankář Majer, který jeho pokus dokázal opět zneškodnit!

52
    Prosser se postavil k rozehrání volného přímého kopu a jeho následná střela měla gólové parametry, v bráně Lichtenštejnska se ale po několikáté v zápase zaskvěl Majer!

51
    Žlutou kartu dostává Góppel (Lichtenštejnsko).

46
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Vogt, přichází C. Maxner.

45
    DÁVID FORGÁCS se prosazuje v posledním minutě prvního poločasu a zvyšuje již na 3:0!! Maďarsko si vytvořilo během posledních okamžiků neuvěřitelné množství šanci, z nichž ta po přihrávce Mátého Vidy už byla gólová. Forgács se skvěle zbavil dvou obránců a ze značky pokutového kopu zamířil přesně k tyči.

42
    Prosser během pár okamžiků rozehrál dva rohový kopy a po tom druhém se dostal do zakončení Kleinheisler, jeho střela ale zamířila pouze do náruče připraveného Majera.

42
    Márkvárt napřáhl v dresu Maďarska k velmi nebezpečné střele a Majer měl co dělat, aby jeho pokus vytěsnil na rohový kop!

39
    DÁNIEL PROSSER se prosazuje po přesné přihrávce Dávida Forgácse a Maďarsko se ujímá krátce před přestávkou dvoubrankového vedení!

35
    Mervó se ocitl v další slibné příležitosti, míč z jeho kopačky ale zamířil stejně jako v úvodu utkání těsně mimo!

30
    No vida! Lichtenštejnsko toho v dnešním zápase příliš nepředvedlo, ale ihned po inkasovaném gólu mohlo rychle vyrovnat, když se skvělou střelou prezentoval Wolfinger, jehož pokus brankář Nagy ještě lepším zákrokem zneškodnil!

29
    DÁVID MÁRKVÁRT zužitkoval přesnou přihrávku Lászlá Kleinheislera a téměř po půlhodině hry posílá Maďarsko přesnou střelou do zaslouženého vedení!

25
    Jenže místo šance Lichtenštejnska přichází další dobrá šance Maďarska. Prosser napřáhl k jedovaté střele, která směřovala přesně k tyči, Majer ale předvedl tygří skok a jeho pokus fantastickým zákrokem vyrazil!

19
    Kleinheislerova střela zamířila přesně mezi tři tyče a brankář Majer si připsal první zákrok v dnešním zápase!

3
    Mervó se ocitl ve skvělé šanci, jeho následná střela ale zamířila těsně mimo!

Tomáš Reiner

Branky: 29. Márkvárt, 39. Prosser, 45. Forgács, 59. Kleinheisler, 68. Prosser, 90+1. Sallai

Karty:   51. Góppel (LIC), 77. Sele (LIC), 88. Zahn (LIC)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 1:15. Střely mimo: 1:7. Rohy: 3:11. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 20:15.
    Lichtenštejnsko: Majer – Kaiser, Malin, Góppel, Hofer, Sele – Flatz (C) (74. Schierscher) – C. Maxner (46. Vogt), Zahn, Sele, Wolfinger (80. A. Marxer) – Kollmann. (Rozestavení 4-1-4-1)
    Náhradníci: Pflegler, A. Marxer, Maag, Quaderer, Heeb. Trenér: Heinz Fuchsbichler (LIE).

Maďarsko: Nagy – Osváth, Kocsis, Szilvási (C), Hangya (75. Sallai) – Vida (70. Berecz), Márkvárt – Prosser, Kleinheisler, Forgács – Mervó (62. Balogh). (Rozestavení 4-2-3-1)
    Náhradníci: Banai, Kecskés, Varga, Zsótér. Trenér: Robert Kilin (GER).

Rozhodčí: Tihomir Pejin. Asistenti: Goran Pataki, Bojan Zobenica. Čtvrtý rozhodčí: Ante Vučemilović (všichni CRO)