Tappara – Zug 3:1 (kon.) | Rauma – Luleå 0:3 (kon.) | Litvínov – Blues 3:2 (po pr.)
Mnichov – EC-KAC 6:1 (kon.) | Linz – Düsseldorf 5:3 (kon.) | Gap – Eisbären 3:1 (kon.)
Tappara Tampere
3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
EV Zug
Neděle 06.09.2015, 15:00 • Hakametsä, Tampere • Hokejová Liga mistrů • Skupina 2

57:36
    Karjalainen míří na trestnou lavici, a Zug si tak zahraje další přesilovou hru. 2 minuty – vysoká hůl.

55:46
    Zug začíná být velice v závěru hry velice aktivní, ale Tim Ramholt to s tou aktivitou přehnal. Hákoval svého protihráče v útočném pásmu a míří na trestnou lavici.

49:46
    Jukka Peltola vyhodil puk mimo hrací plochu z obranného pásma. Jede si tak odpykat dvouminutový trest za zdržování hry.

40:24
    Hned v úvodu třetiny si hosté zahrají přesilovou hru. Järvinen míří na trestnou lavici za sekání.

30:55
    Marc Marchon míří podruhé na trestnou lavici. Jede si odsedět dvouminutový trest za krosček.

25:02
    Teemu Aalto si jede odsedět dvouminutový trest za podražení.

23:19
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Marc Marchon míří na trestnou lavici za hákování.

17:30
    Tappara si zahraje druhou přesilovku. Trest si jede odpykat Livio Stadler za sekání.

10:09
    I hosté si zahrají svoji první přesilovku v zápasu. Na trestnou lavici míří Pekka Saravo za držení hole.

05:49
    Úvodní přesilovku hry si zahrají domácí. Na trestnou lavici míří Nicolas Thibaudeau. 2 minuty – krosček.

Branky a nahrávky: 24. Haapala (Järvinen, Aalto), 38. Dixon (Karjalainen, Kankaanperä), 58. Lajunen (Järvinen) – 34. Buergler (Sondell, Immonen)

Tappara Tampere: Karhunen (Noronen) – Saravo, Aalto, Plastino, Bonsaksen, Mäkinen, Elorinne, Kankaanperä, Honkanen – Dixon, Savinainen, Kuusela – Lajunen, Haapala, Järvinen – Ilomäki, Laine, Peltola – Karjalainen, Kaksonen, Rauhala
    EV Zug: Stephan (Bader) – Schlumpf, Sondell, Ramholt, Grossmann, Alatalo, Morant, Erni, Stadler – Diem, Suri, Martschini – Lammer, Immonen, Buergler – Schnyder, Marchon, Zangger – Volejníček, Thibaudeau

Rozhodčí: : Nord (SWE), Hakkarainen – Hägerström, Puolakka (všichni FIN)