Kladno – Letňany 3:2 (kon.) | Kometa Brno – Mountfield HK 1:3 (kon.) | HC Litvínov – Písek 10:2 (kon.)
K. Vary – PZ Kladno 4:2 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 1:2 (0:1 po s.n.) | Olomouc – Vsetín 2:3 (0:2 po s.n.)
Žďár n/S – Sparta 1:10 (kon.) | Pardubice – Havlíčkův Brod 7:1 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 15:2 (kon.)
Třinec – Šumperk 8:0 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Dukla Jihlava
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 10.09.2015, 15:45 • Horácký zimní stadion, Jihlava • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 3. kolo

Protože tři jihlavští hráči na nájezdy neuspěli a ve třetí sérii se jako jediný ze všech trefil David Litera, je jasné, že extra bod putuje do Mladé Boleslavi, která na nájezdy vítězí 1:0 a celkově pak 2:1. (18:08:51)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Mladá Boleslav.
    Autorem rozhodující trefy je DAVID LITERA.

3. série
    0:1
    David Litera udělal před Juřičkou kličku nalevo a poté zasunul kotouč k tyči – 0:1.

3. série
    0:0
    Jakub Filip měl dnes pár šancí a neprosazuje se ani tentokrát. Před Haasem téměř zabrzdil a poté trefil jeho vyrážečku – 0:0.

2. série
    0:0
    Andrej Moravčík vystřelil na pravou tyč, kde byla lapačka Juřičky – 0:0.

2. série
    0:0
    Tomáš Vala zkusil blafák do bekhendu, ale Haas má puk v lapačce – 0:0.

1. série
    0:0
    Peter Novák vysoko přestřelil branku – 0:0.

1. série
    0:0
    Jako první jde na nájezdy Jindřich Kardoš z Jihlavy, kterému kotouč mezi kruhy ujel hodně do strany a domácí hráč poté nedokázal zakončit – 0:0.

Samostatné nájezdy začínají.

Protože v prodloužení branka nepadla, rozhodnou o vítězi samostatné nájezdy, které začnou zhruba za čtyři minuty.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:50
    Vala poslal kotouč před branku na Najmana, který na něj těsně nedosáhl. Byl zablokován Jakubem Šípkem (MBL), jenž je vyloučen za hrubost, ale ve stejný okamžik se Adam Najman (JIH) provinil sekáním a jde také ven.

Na vyloučení: 4-5.

62:35
    Nyní už šance přišly. Filip obkroužil branku, ale zblízka kotouč k pravé tyči nezasunul. Na druhé straně se neujala pohotová rána Moravčíka z mezikruží.

61:52
    Prodloužení je zatím přehlídkou pozorného hokeje bez vážnějších šancí.

60:47
    Ač se úvodní minutu hraje před brankou Haase, gólman Mladé Boleslavi zasahovat nemusel.

60:01

Hosté ve třetí třetině dokázali srovnat průběžný stav, když se v čase 43:18 trefil přesně do levého horního rohu Peter Novák. Další puky už oba gólmani za svá záda nepustili, následovat tak bude prodloužení.

60:00

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 14. Kardoš (Vala, Úlovec) – 44. Novák (Šípek), rozh. náj. Litera