Jokerit – Viťaz 1:2 (0:1 po s.n.) | Záhřeb – Petrohrad 3:4 (kon.) | HC Slovan – Spartak Moskva 2:5 (kon.)
po s.n. (0:1)
Jokerit Helsinky
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Sobota 19.09.2015, 15:00KHL

To je pro dnešek vše, program Kontinentální hokejové ligy ale ještě nekončí! Příjemný zbytek soboty přeje Petr Dejnožka. (17:32:32)

přesilové hry: 1/5 – 1/4

Hosté sice byli v duelu horším týmem, nakonec si ale odvážejí zásluhou Säteriho a Kučerjavenka bod navíc.

65:00. Alexander KUČERJAVENKO - 1:2

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Viťaz Moskevská oblast.
    Autorem vítězné branky je ALEXANDER KUČERJAVENKO.

3. série
    0:1
    Kozun napálil pouze beton finského gólmana, domácí si druhý bod nepřipíší!

2. série
    0:1
    Alexander Kučerjavenko to provedl náramně a na konci druhé sérii posílá Viťaz do vedení!

2. série
    0:0
    Na Säteriho nevyzrál ani dánský útočník Peter Regin.

1. série
    0:0
    Ani Mario Kempe s podobným provedením na druhé straně neuspěl.

1. série
    0:0
    Jako první dostal možnost se ukázat Pekka Jormakka, jeho bekhendovou kličku ale hostující brankář přečetl.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani nastavených pět minut o vítězi rozhodnout nedokázalo, na řadu tedy přijde dovednostní disciplína. Zůstane jeden bod navíc doma ve Finsku nebo si ho sebou odvezou hráči Viťazu?

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:46
    Vzápětí skončil průnik a zakončení Kempeho v rukavici finského gólmana na straně Jokeritu.

64:23
    Hrdinou se mohl stát český útočník Roman Horák, který se až překvapivě snadno dostal do velké šance! Po sražené střele se k němu kotouč vrátil, český forvard následně bekhendem nechal vyniknout brankáře Heleniuse!

64:03
    Prodloužení se nehraje v příliš vysokém tempu, obě mužstva jsou evidentně smířena se samostatnými nájezdy.

62:59
    Průnik Voronkovova byl čistým způsobem zastaven, hra se následně znovu vrací do obranné třetiny Viťazu.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 7. Jormakka (Regin) – 34. Kempe (Kostromitin, Horák), rozh. náj. Kučerjavenko