Olomouc – Jihlava 1:3 (kon.) | Kladno – Slavia 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 5:1 (kon.)
Chomutov – HC Plzeň 5:2 (kon.) | Třinec – Zlín 2:1 (kon.) | Sparta – Pardubice 4:3 (kon.)
Č. Budějovice – Mountfield HK 3:5 (kon.) | HC Litvínov – K. Vary 4:3 (po pr.) | Vítkovice – Kometa Brno 2:3 (po pr.)
Rytíři Kladno
2:5 (0:3, 2:1, 0:1)
HC Slavia Praha
Sobota 19.09.2015, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno • DHL Extraliga juniorů • 6. kolo
    46:00. Jan PORUBA - 2:5

46:00
    Slavia právě vstřelila branku!
    Ovšem sotva jsem to dopsal, Pražané své vedení navyšují. Od mantinelu si vybruslil JAN PORUBA a zblízka překonal Stahla. Asistence: Aleš Furch.
    36:49. Martin SUDA - 2:4

36:49
    Je to znovu o dvě branky! Domácí zaváhali při rozehrávce, Vyskočil našel mezi kruhy MARTINA SUDU a ten zavěsil. Asistence: David Vyskočil, Aleš Mareček.

26:45
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Už je to jen o jednu branku! Úspěšným střelcem se stává PETR HAVLŮJ. Asistence: Petr Patyk.

21:45
    A je sníženo, autorem branky je PETR JANEČEK. Asistence: Petr Křepelka a Jakub Hajný.
    19:07. Filip JEČNÝ - 0:3

19:07
    Sotva hlasatel oznámil poslední minutu třetiny, hosté se prosadili a dostali do tříbrankového vedení. FILIP JEČNÝ objel branku, dostal se mezi kruhy a z otočky překonal Jirouška. Asistence. Viktor Nestrašil.
    11:39. Viktor NESTRAŠIL - 0:2

11:39
    Ovšem i v oslabení se hosté prosazují a odskakují do dvoubrankového vedení! Přečíslení sešívaných zakončil přes ležícího Jirouška VIKTOR NESTRAŠIL. Asistence: Filip Ječný.
    1:23. Ondřej SLÁDEK - 0:1

1:23
    To je úder hned ve druhé minutě utkání! Slávisté se dostali do přečíslení dva na jednoho, Červený předložil puk ONDŘEJI SLÁDKOVI, který zakončil mezi betony Stahla. Asistence: Patrik Červený, Petr Josefus.

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 22. Janeček (Křepelka, Hajný), 27. Havlůj (Patyk) – 2. Sládek (Červený, Josefus), 12. Nestrašil (Ječný), 20. Ječný (Nestrašil), 37. Suda (Vyskočil, Mareček), 46. Poruba (Furch)

Rytíři Kladno: Jiroušek (21. Stahl) – Zelingr, Potěchin, Chládek, Matula, Balcar – Janeček, Pivovarči, Křepelka, Patyk, Bláha, Čermák, Borkovec, Hajný, Havlůj, Keszi, Kaprál, Miura
    HC Slavia Praha: Sochůrek (Dubský) – Valík, Hůla, Novák, Zderadička, Adam, Straka – Červený, Poruba, Nestrašil, Heldák, Ječný, Vyskočil, Tejral, Josefus, Suda, Sládek, Mareček, Furch

Rozhodčí: Svoboda – Černý, Malý