Jekatěrinburg – Barys 2:1 (1:0 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Omsk 3:0 (kon.) | Magnitogorsk – Novokuzněck 5:2 (kon.)
Čeljabinsk – Chabarovsk 2:1 (2:1 po s.n.) | Ufa – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Toljatti – CSKA Moskva 2:4 (kon.)
Jaroslavl – N.Novgorod 3:1 (kon.) | Kazaň – Čerepovec 3:1 (kon.) | Nižněkamsk – Vladivostok 2:3 (kon.)
Soči – Minsk 4:1 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
Metallurg Novokuzněck
Neděle 20.09.2015, 13:30 • Metallurg Ice Arena • KHL

56:17
    Chris Lee dostává dvě minuty za podražení. Hosté budou mít šanci korigovat v početní výhodě.

51:21
    Za nedovolené bránění je potrestán hostující Michail Kuklev.

47:44
    Za hákování je vyloučen Viktor Drugov. Přesilová hra pro domácí.

41:00
    Chris Lee vyloučen na dvě minuty za hákování.

35:53
    Nikita Ljamkin – 2 minuty, hákování.

34:00
    Danis Zaripov dostává dvě minuty za držení. Přesilová hra tentokrát pro hosty.

31:58
    Ilja Antonovskij vyloučen za podražení. Další přesilovka pro Magnitogorsk.

27:37
    Viktor Drugov zahákoval Mozjakina a dvě minuty si posedí na trestné lavici.

20:50
    Na trestnou lavici zamířil za hákování domácí Viktor Antopin. Hosté tak budou hrát přesilovku.

08:33
    Vyloučen je hostující Alexander Komaristij. Magnitogorsk tak bude hrát přesilovku.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 1. Platonov (Lee, Wolski), 25. Kosov, 34. Filippi (Lee, Wolski), 40. Lee (Zaripov, Potěchin), 46. Kaletnik (Lee, Železkov) – 3. Komaristij, 23. Stoa (Kaprizov, Amirov)

Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Košečkin) – Antipin, Birjukov, Lee, Chabarov, Batyršin, Těreščenko, Bereglazov, Žloba – Zaripov, Kovář, Mozjakin (C) – Kaletnik, Wolski, Kosov – Timkin, Osala, Železkov – Platonov, Filippi, Potěchin.
    Metallurg Novokuzněck: Novotný (od 41. min. Karejev) – Manuchov, Ljamkin, Postnikov, Kuklev, Nekolenko, Amirov, Antonovskij, Dorofějev – Kazakov, Stoa, Kaprizov – Musin, Romanov (C), Komaristij – Ježkov, Drugov, Orlov – Berdnikov, Malinovskij, Makarenko.

Rozhodčí: Soin, Sjusjev – Rogačjov, Parfjonov