Nantes – PSG 1:4 (kon.) | Bordeaux – Lyon 3:1 (kon.) | Bastia – Toulouse 3:0 (kon.)
Caen – GFC Ajaccio 2:0 (kon.) | Rennes – Troyes 1:1 (kon.)
FC Nantes
1:4 (1:0)
Paris Saint-Germain
Sobota 26.09.2015, 17:30 • Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 8. kolo

Děkuji vám za pozornost a přeji krásný zbytek dne. (19:27:08)

Držení míče: 33 % : 67 %.
    Střely na branku: 2:9.
    Střely mimo: 8:15.
    Rohy: 4:7.
    Ofsajdy: 2:2.
    Fauly: 18:9.

PSG se po prvním, hodně nepovedeném poločase zvedlo a svého hostitele obdařilo čtyřmi vstřelenými branky. Hned na začátku druhé půle skóroval Zlatan Ibrahimovič, kterého následně napodobil Edinson Cavani, Ángel Di Mária a v závěru také Serge Aurier, pro kterého to byla první branka ve svém klubu. Pařížský celek je tedy i nadále neporaženým.

90+2
    90. Serge AURIER - 1:4

90
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    SERGE AURIER, jenž rohový kop vybojoval, dokonce i skóruje. Javier Pastore jej našel volného a nigérijský obránce krásným akrobatickým kouskem skóruje! Vystřihl "boční" nůžky. Krásná první branka v dresu PSG.

90
    Po centru Auriera uvidíme ještě jeden rohový kop. Zahráván bude po levici brankáře Rioua.

88
    V závěru zkouší střelecké štěstí ještě Ezequiel Lavezzi. Jeho technická rána končí přesně v rukavicích brankáře.

88
    Hosté jen kombinují ve středu hřiště.. a domácí fotbalisté nijak aktivně rozehrávku nenapadají.

86
    Fotbalistům ve žlutém se zároveň nedaří ani kombinovat a přihrávky jsou hodně nepřesné. Utkání se jen dohrává.

84
    Další průnik Marca Verrattiho byl ukončen faulem ve středu travnaté plochy. Nantes se jen brání a PSG kráčí za dalším vítězstvím.

83
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Ángel Di María, přichází Ezequiel Lavezzi.

82
    Nantes ztrácí toto utkání v druhém poločase. V nem se domácím nepovedlo navázat na první pětačtyřicetiminutovku.
    80. Ángel Di María - 1:3

80
    ÁNGEL DI MÁRIA dostal centr přes půl hřiště a hnal se sám na brankáře Rioua. Těsně před ním míč dostihl a nártem domácího brankáře přeloboval! Krásná akce od pařížského klubu.

77
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Yacine Bammou, přichází Johan Audel.

77
    Jules Iloki vybojoval rohový kop pro svůj celek poté, co jeho centr do vápna zablokoval Kurzawa.

David Panuška

Branky: 11. Bammou (Rongier) – 48. Ibrahimović, 73. Cavani (Di María), 80. Di María, 90. Aurier (Pastore)

Karty:   40. Lenjani (NAT), 69. Vizcarrondo (NAT) – 67. Ibrahimović (PSG)

Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 8:15. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:9.
    FC Nantes: Riou – Dubois, Vizcarrondo, Cana, Moimbé (68. Thomasson) – Iloki, Rongier, Lenjani, B. Touré – Bedoya, Bammou (77. Audel).
    Náhradníci: Dupé – Thomasson, Deaux, Audel, Adryan, Kwateng, Djidji.

Paris Saint-Germain: Trapp – Aurier, Silva, Marquinhos, Kurzawa – Verratti, Stambouli (65. Motta), Pastore – Moura (65. Cavani), Ibrahimović, Di María (83. Lavezzi).
    Náhradníci: Sirigu – Motta, Cavani, Matuidi, Maxwell, Lavezzi, Rabiot.

Rozhodčí: Delerue – Stien, Jouannaud