Vítkovice – Zlín B 4:2 (kon.) | Břeclav – Uničov 0:2 (kon.) | Hlučín – Vyškov 4:3 (kon.)
Hulín – Líšeň 3:0 (kon.) | Prostějov – Kroměříž 3:0 (kon.)
SK Spartak Hulín
3:0 (2:0)
SK Líšeň 2019
Sobota 26.09.2015, 16:00Moravskoslezská fotbalová liga • 8. kolo

Viděli jsme dobrý fotbal, hra se přelévala z jedné strany na druhou ale hráči Líšňě neměli potřebné štěstí. Tímto se s vámi loučím a u dalšího přenosu nashledanou. (17:51:21)

Už se nic nestane, domácí vyhráli 3:0.

90

88
    Domácí kontrolují hru a už se nemůžou dočkat konce zápasu.
    85. HRDLIČKA - 3:0

85
    Hulín právě vstřelil branku!

Domácí zvyšují skóre na 3:0, po krásné kombinaci se prosadil HRDLIČKA.

79
    Domácí polevují v aktivitě a nechávají hosty kombinovat na jejich půlce.

75
    Máme před sebou posledních 15 minut, domácí kontrolují hru a nepouští hosty k míči.

70
    Velká šance domácích, kterou likviduje skvělým zákrokem Záleský.

68
    Další nevybíravý zákrok hostů, tentokrát se provinil Lontras.

65
    Hostující Schneider nevybíravým způsobem posílá jednoho z domácích hráčů na trávník. Rozhodčí k němu přibíhá a ukazuje mu červenou kartu.

60
    Tlak hostů zastavuje až jejich nepřesnost.

55
    Hosté zahrávali z dobré pozice standartní situaci ale po rozehraní vázne komunikace a míč končí v zámezí.

52
    Máme za sebou první minuty druhého poločasu do kterého aktivně vstoupili hosté. Snaží se tvořit na polovině domácích, opět zase chybí ta finalní přihrávka.