Nantes – PSG 1:4 (kon.) | Bordeaux – Lyon 3:1 (kon.) | Bastia – Toulouse 3:0 (kon.)
Caen – GFC Ajaccio 2:0 (kon.) | Rennes – Troyes 1:1 (kon.)
Stade Rennes
1:1 (0:1)
ESTAC Troyes
Sobota 26.09.2015, 20:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 8. kolo
    Utkání mezi Rennes a Troyes sledovalo 20 172 skvělých diváků.

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne. (21:54:25)

Máme dobojováno, Stade Rennais remizovalo s Troyes 1:1. Ve druhém poločase jsme viděli taktéž jednu branku, tu vsítil hlavičkou Diagné. Ke konci zápasu mohl jeden z celků svrhnout vedení na svoji stranu, ale tempo hry bylo opravdu pomalé. Remíza je zasloužená.

90+4
    90+4. Benjamin Nivet mohl strhnout vítězství na stranu Troyes.

90+4
    Diallo vytěsnil jeden z posledních pokusů Niveta na rohový kop. Z rohového kopu ale nic nevzešlo a utkání bude končit.

90+3
    To jim ale nijak nevadí, neboť pouze kombinují ve středu hřiště.

90+2
    A opět se nám tu žlutí. Tentokrát to schytal Yacouba Sylla za nepěkný zákrok zezadu. Pro něj je to už druhá žlutá a domácí tak budou dohrávat v deseti.

90+1
    Hráči Rennes zkoušeli hlavičkovat. Nejprve Ntep, poté Sio. Ani jeden z nich se však netrefili a skóre tak zůstává stále 1:1.

90
    Nastavovat se budou ještě 4 minuty nad rámec řádné hrací doby!

89
    Oba celky se již zřejmě spokojily s remízou. Hra má pomalé tempo a nikam se moc nepospíchá.

88
    K míči se dostali tentokrát i hráči Troyes a zkoušeli střílet na Dialla. Ten míč vyrazil na autové vhazování.

87
    Rennes se drží u šestnáctky Troyes, žádná střelba se ale zatím nekonala.

86
    Na to, že se rozhoduje o vítězství, má hra tedy pomalé tempo.
    Rennes vyhrálo proti Troyes pouze tři z posledních 18 zápasů Ligue 1.

84
    Oba celky si během minuty vyměnily míč a zkoušely ohrozit branku. Výměna proběhla, ohrožení branky už ne.

83
    V posledních minutách se oba celky snaží strhnout vedení na svoji stranu. Nyní k tomu mají blíže hosté, kteří kombinují u pokutového území.

81
    V obří šanci se ocitl Jeremie Boga! Jeho projektil ovšem zastavil s pořádnou porcí štěstí Denis Petrić.