Senec – Šaľa 2:0 (kon.) | Nové Mesto n/V – Dunajská Lužná 0:0 (kon.) | Sereď – B. Bystrica 2:0 (kon.)
Žilina B – Slovan Bratislava U21 4:1 (kon.) | Borčice – Pohronie 4:0 (kon.) | Bardejov – Teplička n. Váhom 2:1 (kon.)
MFK Zvolen – Haniska 3:1 (kon.) | Prešov – Poprad 1:0 (kon.) | R. Sobota – Spiš. N. Ves 1:0 (kon.)
L. Mikuláš – Lok. Košice 0:1 (kon.) | Nitra – Trnava 1:0 (kon.)
MŠK Žilina B
4:1 (2:0)
ŠK Slovan Bratislava U21
sk Sobota 26.09.2015, 15:30MONACObet liga

Je za nami futbalové stretnutie medzi MŠK Žilina B a ŠK Slovan Bratislava B. Celky do druhého polčasu nastúpili za stavu 2:0, no v druhom polčase sme videli o jeden presný zásah viac. Postupne sa gólovo v druhom polčase predstavili v 59. minúte na 3:0 Michlík v 68. minúte znižoval kapitán hostí Sabo, no Žilinčanom sa v závere zápasu podarilo pridať ešte štvrtý gól a tak žilinské Béčko prestrihlo šnúru remíz výhrou 4:1.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (17:18:04)

90+1

90
    Nadstavuje sa +1 minúta.

89
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Reisel, prichádza Molnár.

88
    Vyzerá to tak, že zápas sa už len dohráva. Lopta je v moci Slovanistov, no tí sa iba horko ťažko dostanú pred Patrika Lé Gianga.

86
    Dvojgólový strelec zápasu – Lukáš Jánošík zbiera posledné sily, no už len viac menej pocupkáva po hracej ploche.

85
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Vallo, prichádza Drbúl.

84
    MŠK Žilina B dáva gól!

Žiline sa napokon podarilo pridať aj štvrtý gól po rýchlom brejku. Po Michlíkovej kolmici sa k lopte dostal Hučko, ktorý loptu presunul na nikým nebráneného LUKÁŠA JÁNOŠÍKA. Lukáš bez problémov zakončuje do odkrytej bránky.

84
    Puček sa z uhlu rútil na gólmana hostí. Prišla aj strela, no pozícia to bola naozaj ťažká a tak piaty gól tohto stretnutia nevidíme.

83
    Domáci získavajú cenné sekundy. Samozrejme je to na polovičke Slovanu.

82
    Hancko je späť na ihrisku. Pri lopte sú futbalisti Žiliny, ktorí zatiaľ kombinujú len pred vlastným gólmanom.

81
    Na trávniku ostáva ležať Hancko. tento futbalista bude potrebovať ošetrenie.

80
    Žilinčania sa prekombinovali až pred Valašika. Puček loptu naservíroval Michlíkovi. Ten si loptu musel hodiť na slabšiu nohu, no a strelu poslal kúsok nad brvno. Táto akcia si samozrejme vyslúžila potlesk domácej tribúny.

79
    Vallo skúšal prihrávku do behu na Kadleca, no lopta sa k adresátovi cez obranu Slovana nedostala.

78
    Pučekov center bol zbytočný. Jednalo sa totiž o ofsajdové postavenie Petra Pučeka.

77
    Center prišiel aj na opačnej strane. Vallo hľadal Michlíka. Ten sa cez Laczká nepresadil a tak zakončenie neprišlo.

76
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Tlacháč, prichádza Minárik.

76
    Ďuratný výborne likviduje strieľaný center Majerčáka. Lopta sa tak nedostala k Reiselovi, ktorý by stál sám pred Lé Giangom.

75
    Domáci sa ubránili ďalšiemu rohovému kopu. K zakončeniu sa znovu dostal kapitán Sabo, no tentokrát neprekonal húf hráčov stojacich pred ním.