Vrchlabí – Tábor 3:5 (kon.) | Písek – Jindř. Hradec 11:0 (kon.) | SHK Hodonín – Břeclav 3:0 (kon.)
Technika Brno – Frýdek-M. 0:2 (kon.) | Vsetín – Kopřivnice 5:0 (kon.) | Kobra – Řisuty 7:2 (kon.)
Žďár n/S – Nymburk 4:3 (po pr.) | Sokolov – Děčín 6:4 (kon.) | Kolín – Bílina 4:2 (kon.)
Jablonec n/N – Trutnov 3:1 (kon.) | Klášterec nO – Klatovy 2:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pelhřimov 4:3 (kon.)
Nový Jičín – Mor. Budějovice 4:3 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 4:3 (kon.)
SC Marimex Kolín
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
HC Draci Bílina
Pondělí 28.09.2015, 18:00 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Západ • 5. kolo

59:59
    Kozlové právě vstřelili branku!

Do prázdné branky přidává další gól Kolína PETR MORKES! Stav utkání 4:2:

Asistence: Josef Malý

57:46
    Karel Nedbal svým tělem zachránil samovolný úrpch Řezníčka.

57:03
    Hanzl přihrál najíždějícímu Morkesovi, který trefil přilbu Bíleneckého brankáře.

55:34
    Máme tu vyloučení na obou stranách! 2+2 minuty obdrželi Tomáš Pácal (KOL) a Štěpán Štěpánek (BIL).

44:45
    Hosté míří na trestnou lavici! Potrestán gólman Vladyslav Slyusarchur (BIL) na 2 minuty za vysokou hůl! Trest odpykává Petr Rajter.

44:12
    Draci právě vstřelili branku!

MILAN BÖHM od modré čáry prostřelil zkrátka vše co mohl. Snižuje tak skóre dnešního zápasu na 3:2.

Asistence: Lukáš Hulcr, Radim Řezníček

43:14
    Po vítězné buly kolína, se kotouče ujal kolínský kapitán Malý, který backhandovou střelou překvapil Slyusarchura. Ten chvíli nevěděl, kde je kotouč.

39:01

Necelou minutu na kolínský gól, hosté odpověděli taktéž rychlým protiútokem! Na 3:1 snížil skóre JAN TRÜBENEKR.

Asistence: Radim Řezníček, Roman Fučík

38:23

Domácí rychlým protiútokem zaútočili na Slyusarchura! Nejprve Jiří Kadlec ml. vystřelil na Slyusarchura, ale trefil pouze tyč jeho branky! Toho využil KAREL NEDBAL, který rychle dojel odražený puk od tyčky a vystřelil pod víko Slyusarchurovi branky! Zvýšil tak skóre na 3:0.

Asistence: Jiří Kadlec ml.

35:55
    Sudí ukončil druhou třetinu nyní! Proběhne úprava ledu a poté se dohrají 4 minuty a 5 sekund spolu s třetí třetinou.

35:41
    Jankovská si ve středním pásmu vyhlídl volného Zumra, kterému přihrál puk. Zumr rychlostí vybruslil do útočného pásmu a zadovku vyslal na Morkese, který zamířil do levého růžku Slyusarchurovi branky. Trefil pouze tyč.

34:33
    Hra přerušena sudím za hru vysokou holí!

32:55
    Ve vlastním oslabení se domácí dostali do přečíslení Morkes s Jankovským proti Polákovi, ale nakonec z toho nic nebylo, Polák akci ubránil.

31:37
    Přesilovka pro Bílinu! Vyloučen Martin Ježek (KOL) na 2 minuty za sekání.

29:49
    Dominik Zumr přihrál na modrou čáru Karlu Nedbalovi, který vystřelil od modré na Slyusarchura! Ten byl pozorný a střelu čapl do lapačky!

29:01
    Síly se na ledě na moment vyrovnávají, za malou chvíli nastane přesilovka domácích! Potrestán Jiří Brandejský (BIL) na 2 minuty za hákování.

28:53
    Draci se ustálili u Moravce. Trübenekr vystřelil na Moravce tvrdou střelu, kterou Moravec zachytil mezi betony.

27:28
    Draci ve velké šanci. Poláka střela letmo míjel branku! Hra pokračuje v pásmu Kolína.

27:03
    Na trestnou lavici míří opět Petr Pýcha (KOL) na 2 minuty za držení.

23:30
    Bílina míří do 3! Na trestnou zavítá Miroslav Polák (BIL) na 2 minuty za vyhození puku!

22:59
    Jedna přesilovka střídá druhou! Tentokrát si výhodu zahrají domácí. Potrestán Jan Trübenekr (BIL) na 2 minuty za podražení.

20:53
    Draci v akci! Petrášova koncovka zamířila do ochranné sítě. Vhazování se opakuje.

20:35
    Sudí posílá Kozly do 3! Potrestán Karel Nedbal (KOL) na 2 minuty za hru vysokou holí. Hra pokračuje 3 proti 5, jak si s touto velkou přesilovkou poradí Draci?

19:52
    Ještě v posledních sekundách první třetiny sudí trestá domácího Jana Hanzla (KOL) 2 minuty za podražní.

19:41
    Ve velké šanci Karel Nedbal, který přes celé hřiště prokličkoval a zakončil akci svou dělovku na Slyusarchura! Jeho střelu však stihl zblokovat jeden z obranců Bíliny. Odražený kotouč se pak dostal před branku Slyusarchura, kde však nikdo z kolínských nestihl dojet. Brankář kotouč stihl zalehnout před útokem domácích.

16:56
    Hosté míří do 4! Potrestán Zdeněk Petráš (BIL) na 2 minuty za hákování. Copak nám tato přesilovka/oslabení přinese?

16:56
    Semirád dostal přesnou přihrávku, kterou využil rozmyšlenou ránou do Slyusarchura branky! Slyusarchur včas rozmáchl svou lapačkou a výborným zákrokem tento Semirádův pokus spálil.

14:25
    Malý se Semirádem už se radovali z gólu – ale branka úznána hlavním sudím nebyla.

10:47
    Milan Böhm ve velké šanci Draků! Jeho kotouč, který vyslal na Moravce z mezikruží, zapadl přesně do Moravcovy lapačky. Hra přerušena a bude se vhazovat před Moravcem.

08:21
    Sudí trestá tentokrát z řad domácích. Potrestán Petr Pýcha (KOL) na 2 minuty za vysokou hůl. Hosté mají nyní příležitost upravit skóre! Povede se jim to?

07:21

Domácím se nepodařilo využít přesilovku, ale o pár vteřin později zabodovali! Druhou branku domácích vstřelil opět VÁCLAV JANKOVSKÝ, a svůj tým už posunuje do dvoubrankového vedení. Stav utkání 2:0.
    Asistence: Petr Morkes

05:11
    První vyloučení dnešního zápasu vyfasovali hosté. Potrestán Roman Fučík (BIL) na 2 minuty za podražení. Přesilovky Kozlů, jsou velmi silnou stránkou týmu. Podaří se proměnit tuto šanci i nyní?

03:15
    Nejprve od modré vystřelil dělovku Karel Nedbal, jeho střela však byla vyražena brankařem Draků za branku, o další pokus se chopil Barták. I tuto střelu Slyusarchur lapil.

02:45

Domácí se dostali rychlým protiútokem do pásma hostů, kde zaútočili na branku! A hned v prvních minutách zápasu prostřelili Slyusarchura! Autorem první branky domácích je VÁCLAV JANKOVSKÝ. Stav utkání 1:0.
    Asistence: Marek Voženílek

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 3. Jankovský (Voženílek), 8. Jankovský (Morkes), 39. Nedbal (Kadlec ml), 60. Morkes (Malý) – 40. Trübenekr (Řezníček, Fučík), 45. Böhm (Hulcr, Řezníček)

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Pácal, Hanzl, Skokan, Březina, Barták, Voženílek, Pýcha, Nedbal – Ježek, Semirád, Malý "C" – Zumr, Jankovský, Morkes "A" – Kadlec J. ml., Kadlec J. st. "A" – Němec, Hlavatý, Jelínek
    Trenér: Jiří Seidl

HC Draci Bílina: Horák (Slyusarchur) – Polák, Jirkovský, Hulcr, Fučík, Chmel, Rajter, Brandejský, Sekerka, Petráš, Štěpánek, Řezníček, Trübenekr, Böhm, Kolíček, Weitz
    Trenér: Miroslav Kanis

Rozhodčí: Patrik Vokřál – Svatopluk Marek, Michal Tash