Třebíč – HC Boskovice 14:0 (kon.) | PZ Kladno – Kobra 2:5 (kon.) | Letňany – Most 2:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Krkonoše 5:2 (kon.) | Klášterec nO – Hvězda Praha 12:4 (kon.) | V.Popovice – Jindř. Hradec 5:2 (kon.)
Litoměřice – Karlovy Vary B 2:6 (kon.) | Havířov – SK Karviná 13:4 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 1:6 (kon.)
Ústí n/L – Klatovy 5:2 (kon.) | Tábor – Kolín 3:4 (kon.) | Opava – Poruba 2:5 (kon.)
Písek – Chrudim 8:3 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
5:2 (3:1, 1:0, 1:1)
HC Krkonoše
Neděle 04.10.2015, 13:00 • ZS Kotlina • Liga juniorů • 3. kolo

59:02
    Michal Semrád (HBR) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

58:37
    Krkonoše právě vstřelily branku!
    Hosté ještě alespoň kosmeticky upravují skóre, když Dominik Baudyš poslal dopředu DAVIDA VACKA, jenž zblízka pokořil Jiřího Adama! Asistence: Dominik Baudyš.

56:56
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři přesilovou hru bleskurychle využívají. JAKUB KRAUČUK na levé straně napoprvé neuspěl, z dorážky už ale dokázal přestřelit natažený beton Petra Hlubučka! Asistence: Jan Jelínek.

56:40
    Přesilová hra pro domácí. Na trestné lavici mizí Vojtěch Patzelt (KRK) na 2 minuty za hákování.

52:19
    Dominik Suchý (HBR) je vyloučen na 2 minuty za hru vysokou holí.

51:59
    Radek Krsek se dostal do výborné šance, když se na levé straně uvolnil přes domácího beka a nacpal se až před bránu, kde ho ale nadvakrát svými betony vychytal Jiří Adam!

49:22
    David Hubert (HBR) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

45:02
    David Vacek (KRK) odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě hostujícího celku.

39:07
    Domácí výhodu využívají! Dominik Suchý nejprve provětral z pravé strany vyrážečku Petra Hlubučka. Poté domácí pokračovali v kombinaci a od Dominika Suchého se puk dostal na modrou čáru k JAKUBU LACINOVI, jenž svoji dělovku poslal až do sítě, div ji neprotrhl! Asistence: Dominik Suchý, Ondřej Hlídek.

38:31
    Jakub Jiřička (KRK) obdržel dvouminutový trest za nedovolené bránění a domácí budou hrát 5 na 3.

37:57
    Domácí si vy zbytku času zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici usedá David Vacek (KRK) na 2 minuty za faul loktem.

32:07
    Krkonoše kombinovaly za domácí klecí, sami se ale připravili o početní výhodu. Jiří Erban (KRK) zbytečně srazil havlíčkobrodského obránce a dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

30:58
    Jan Lobo (HBR) zastavil pronikajícího útočníka nepovoleným způsobem a odpyká si dvouminutový trest za nedovolené bránění.

27:53
    Domácí trenér Richard Cachnín si vyžádal oddechový čas!

22:23
    Hosté se nyní postarali o rozruch v havlíčkobrodském brankovišti, když krkonošský obránce poslal přesný pas k levé tyči Jiřího Adama, odkud puk putoval ještě k protější tyčce, kde hostující útočník v jasné šanci minul zařízení! Bruslaři následně vyhazují na zakázané uvolnění.

16:48
    Bruslaři dokonale vyšachovali obranu Krkonoš i s gólmanem. Trojice havlíčkobrodských útočníků si několikrát přihrála před hostujícím brankářem puk, Petr Hlubuček se přesunul ke své pravé tyči proti Tomáši Cejpkovi, ten ovšem lišácky vrátil puk ONDŘEJI HLÍDKOVI, jenž by v této pozici trefil odkrytou bránu i poslepu! Asistence: Tomáš Cejpek, Jakub Kraučuk.

14:02
    Radek Krsek (KRK) dostává dvouminutový trest za podražení, síly na ledě se tak vyrovnají.

12:33
    Krkonoše mají další pečetní výhodu, na trestnou lavici zamířil Michal Semrád (HBR) na 2 minuty za držení protihráče.

10:21
    Hosté svoji šanci k vyrovnání dokázali využít. Rychlým přechodem přes modrou čáru se dostali do útočného pásma, kde puk putoval od Michala Chleboráda k DAVIDU VACKOVI, jenž z mírného úhlu na levé straně rozvlnil síť za zády Jiřího Adama! Asistence: Michal Chleborád.

09:33
    Hosté mají šanci snížit, když je jim nabídnuta přesilová hra. Ondřej Hlídek (HBR) je totiž potrestán 2 minutami za hákování.

07:30
    Domácím jejich aktivita přinesla kýžené ovoce. ONDŘEJ HLÍDEK nejenže vybojoval puk v útočném pásmu a zabránil tím hostujícímu ataku, ale navíc se s ním dostal šikovně až před brankoviště, kde dokázal kotouč zblízka procedit skrz betony hostujícího gólmana! Bez asistence.

03:44
    Domácí se brzy ujímají vedení! Dominik Suchý si v útočném pásmu přivlastnil kotouč, poté se o něj podělil s JAKUBEM KRAUČUKEM, jenž z pravé strany překonal Petra Hlubučka! Asistence: Dominik Suchý.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 4. Kraučuk (Suchý), 8. Hlídek, 17. Hlídek (Cejpek, Kraučuk), 40. Lacina (Suchý, Hlídek), 57. Kraučuk (Jelínek) – 11. D. Vacek (Chleborád), 59. D. Vacek (Baudyš)

BK Havlíčkův Brod: Adam – Lobo "A", Semrád "C", Motl, Lacina, Suchý, J. Vacek, Bancíř, Bušek – Jelínek, Kraučuk, Hlídek, Polák, Hubert "A", Přibyl, Kittler, Cejpek
    HC Krkonoše: Hlubuček – Krsek "C", Zákravský, Erban, Jiřička, D. Vacek "A", Tatar, Chleborád, Rutrle, Patzelt, Háze, Baudyš, Švík, Štoček

Rozhodčí: Oldřich Hejduk – Jan Čížek, Petr Křivohlavý