Montreal – Detroit 4:1 (kon.) | Ottawa – Nashville 3:4 (1:2 po s.n.) | Tampa – Buffalo 2:1 (kon.)
Florida – Dallas 2:4 (kon.) | Pittsburgh – Toronto 2:1 (kon.) | Washington – Carolina 4:1 (kon.)
NY Islanders – San Jose 6:3 (kon.) | Chicago – Columbus 4:1 (kon.) | Calgary – Edmonton 2:5 (kon.)
Arizona – Boston 3:5 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 1:2 (po pr.) | Winnipeg – St. Louis 2:4 (kon.)

Československá stopa v utkání:
    Jiří Tlustý – 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:32 (21:44:12)

Řeknu vám, komentovat prodloužení 3 na 3 je pořádná fuška. Gólu Stempniaka totiž předcházela tyč Stepana na druhé straně. Ta ještě zvonila Schneiderovi v uších, když už se mohl radovat z prvního vítězství svého týmu v nové sezoně.

Rangers sice do zápasu vstoupili velmi dobře, ale Devils byly týmem, který se s postupem času zlepšoval. Viděli jsme sice jen 3 branky, ale o atraktivní hokej nebyla nouze.

64:07 Lee STEMPNIAK - 1:2

64:07
    Devils právě vstřelili branku!

LEE STEMPNIAK dává vítězný gól. Henrique našel na druhé straně volného Stempniaka, který nekompromisně zakončil.
    Asistence: Adam Henrique, Andy Greene

62:20
    A Lundqvistovo jméno ten zní arénou. Nyní zachránil svůj tým.3

61:40
    Hayes asi nečekal, že se dostane puk k němu. Nyní sám před brankářem mohl skórovat.

60:55
    Zajac inkasoval pěkný bodyček.

60:23
    Domácí fanoušci už se radovali. Centimetry chyběli McDonaghovi k tomu, aby puk dorazil do branky.