Kometa Brno – Sparta 6:5 (kon.) | Slavia – Letňany 4:2 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 2:4 (kon.)
Jihlava – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | HC Litvínov – Ústí n/L 3:2 (po pr.) | Kladno – PZ Kladno 4:2 (kon.)
Pardubice – Mountfield HK 3:4 (0:1 po s.n.) | K. Vary – Písek 7:3 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 6:3 (kon.)

Litvínov právě vstřelil branku!
    V prodloužení se dokázal mezi betony Volkeho trefit Lukáš Vacín, který zkompletoval hattrick a vystřelil výhru svému týmu. Bez asistence.

62:28
    Domácí se opět usadili před branku Volkeho.

61:50
    Pejsar si připisuje další úspěšný zákrok.

61:07
    Do útoku se dostali také hráči Litvínova, kteří teď kombinují před brankou Volkeho.

60:41
    Slovan se dere před branku Pejsara.

60:01

Po vyrovnávacím gólu Klepáčka už se nikdo jiný trefit nedokázal a proto tak uvidíme prodloužení. Pokud nepadne branka ani v pětiminutovém prodloužení, na řadu přijdou samostatné nájezdy, kde hráči budou moci ukázat své umění.

60:00

59:44
    O kotouč se bojuje za brankou Ústí.

59:24
    Střelu Štochla ukryl Pejsar do své lapačky.

58:41
    Hra se odehrává ve středním pásmu a nejspíše uvidíme prodloužení.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:46
    Po střele Harkabuse Pejsar raději přerušuje hru.

57:17
    Píská se zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před brankou Litvínova.

56:41
    Poslední minuty třetí třetiny se momentálně odehrávají před brankou Pejsara.

55:53
    Střela Vacína od pravého kruhu se k Volkemu ani nedostala, hostující beci ji dokázali zblokovat mimo brankoviště.

54:40
    Na ledě zůstal po střetu s jedním z litvínovských hráčů ležet Pavel Vidlička, který ale nakonec za potlesku všech přítomných odjíždí na střídačku po svých.

Sabina Šťástková

Branky a nahrávky: 28. Vacín (Bartoš), 34. Vacín (Jouza), 64. Vacín – 24. Harkabus (Tůma), 43. Klepáček (Štochl, Gottfried)

HC Litvínov: Pejsar (Prokeš) – Žítek, Šubrt, Čapek, Hoffmann, Bártek, Kitzberger, Žižka – Dufek, Jindra, Vacín (C), Bartoš, Myšák, Jouza, Svoboda, Stehlík, Beran, Kysela, Šarlinger
    HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Brňák) – Štochl, Štěpánek (C), Stuchlý, Mareš, Vidlička – Costa, Harkabus, Batryn, Čermák, Šindelář, Herák, Janoušek, Tůma, Gottfried, Klepáček