Č. Budějovice – Ostrava 2:1 (kon.) | Jablonec – Bohemians 1905 2:0 (kon.) | Brno – Opava 2:0 (kon.)
Slavia – Olomouc 3:2 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:1 (0:0)
FC Baník Ostrava
Sobota 31.10.2015, 10:30 • SCM Složiště • Celostátní liga staršího dorostu • 15. kolo

Je za námi zajímavý zápas, který nakonec dopadlo lépe pro domácí, kteří dokázali tři body strhnout chvíli před koncem na svojí stranu. (12:54:08)

90+2

90+2
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Kadlec, přichází Tesař.

85
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Domácí České Budějovice po vyrovnanějším průběhu druhého poločasu strhávají pět minut před koncem základní hrací doby vedení zpět na svojí stranu. Šťastným střelcem je střídající JAN CHYLÍK.

71
    Žlutou kartu dostává Holešinský (FC Baník Ostrava).

69
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Markytán, přichází Chylík.

64
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Matějček, přichází Novák.

60
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Granečný, přichází Holešinský.

59
    Baník právě vstřelil branku!
    Ostrava po necelých deseti minutách od inkasované branky ale zpět srovnává s domácími krok. Střelce branky na 1:1 je MARIO TELNAR.

56
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Kořínek, přichází Mácha.

52
    Žlutou kartu dostává Granečný (FC Baník Ostrava).

51
    Tak to je překvapení! Hráči Dynama dokázali po šesti minutách ve druhém poločase přelstít obranu soupeře, vstřelit úvodní branku, a tak se dostat do vedení 1:0! Střelcem je MARTIN ŠKODA.

49
    Žlutou kartu dostává Šašinka (FC Baník Ostrava).

46

Je za námi první poločas dnešního utkání, ve kterém zatím branka nepadla. Aktivnějším týmem je prozatím Baník, který Rotbauera už zaměstnal třemi střeleckými pokusy. Chmiel v brance Ostravy zatím zasahovat nemusel. Uvidíme tak, jak se utkání v následujících pětačtyřiceti minutách bude vyvíjet.

45

27
    Hlavní sudí dnes poprvé uděluje žlutou kartu, a to pro domácího Rostislava Tomka.

1

SK Dynamo Č. Budějovice: Rotbauer – Vávra, Hric, Žurek, Kadlec, Blažek, Kořínek, Řehoř, Markytán, Škoda, Tomek.
    Náhradníci: Luksch – Chylík, Tesař, Štifter, Krejčí, Matas, Mácha.

FC Baník Ostrava: Chmiel – Kubík, Fárek, Málý, Granečný, Telnar, Šašinka, Hejl, Chvěja, Kopečný, Matějček
    Náhradníci: Virec – Novák, Holešinský, Brejchař, Lehner.

Rozhodčí: Vican – Tesař, Mach.