Braga – Belenenses 4:0 (kon.) | Sporting – Estoril 1:0 (kon.)
Sporting Lisabon
1:0 (0:0)
GD Estoril Praia
Sobota 31.10.2015, 21:45 • Estádio José Alvalade • Portugalská Primeira Liga • 9. kolo

Pro dnešek je to ode mne vše přeji klidnou noc a někdy opět napočtenou. (23:45:28)

Dnešní zápas rozhodla střela z pokutového kopu, kterou proměnil v 55. minutě domácí hráč Gutierrez. Sporting měl po většinu zápasu převahu, ale neproměňoval šance, které mu nabídnul hostující tým. Estoril se spíš bránil než útočil, hlavně v druhém poločasu.

90+5

90+3
    Střídání (Sporting). Ze hřiště odešel Islam Slimani a nahradil ho Bruno Paulista.

90+2
    Žlutou kartu dostává Mano (GD Estoril Praia).

90+1
    Normální hrací doba bude prodloužena o 4 min.
    88. Bruno Cesar (ETR)

88
    Po dlouhé době se dostal hostující tým jmenovitě Bruno César ke střele, ale té chyběla přesnost.

85
    Rozhodčí ukazuje na rohový praporek. Sporting bude kopat rohový kop.

85
    Žlutou kartu dostává Jefferson (Sporting Lisabon).

84
    Diváci na stadionu Jose Alvalade viděli velkou příležitost. Na branku střílel Jefferson (Sporting), ale gól nedal.

81
    Rozhodčí Jorge Ferreira odpískal ofsajd.

80
    Sporting měl šanci. Zakončoval Matheus Pereira, ale bez gólového efektu.

Stadion Jose Alvalade dnes navštívilo 41144 diváků.

79
    Estoril střídá. Ze hry odchází zraněný Anderson Luis, přichází Luiz Phellype.

78
    Diváci na stadionu Jose Alvalade viděli velkou příležitost. Na branku střílel Fredy Montero (Sporting), ale gól nedal.