Groningen – Zwolle 2:0 (kon.) | Ajax – Kerkrade 6:0 (kon.) | Excelsior – Arnhem 0:3 (kon.)
Graafschap – Eindhoven 3:6 (kon.)
SBV Excelsior
0:3 (0:1)
SBV Vitesse Arnhem
Sobota 31.10.2015, 19:45 • Stadion Woudestein, Rotterdam • Nizozemská Eredivisie • 11. kolo

Fotbalisté Vitesse Arnhem splnili v Rotterdamu roli favorita a domácí Excelsior porazili zcela zaslouženě 0:3. Skóre duelu otevřel v 16. minutě z penalty Dominic Solanke a další dva góly hosté přidali krátce po přestávce. V 54. minutě se z dálky trefil Kevin Diks a o pět minut později uzavřel výsledek Milot Rashica. (21:37:52)

90+2

90+2
    Leerdam vyvezl míč dopředu a nabídl ho Bakerovi, jehož dalekonosnou ránu zastavilo břevno!

90+1
    Rozhodčí nastaví dvě minuty.
    89. Brankář Room domácím nepovolil ani čestný úspěch.

89
    Domácí se mohli dočkat čestného úspěchu, ale brankář Room byl proti! Hostující gólman vyrazil křížnou ránu Hasselbainka a poté se stihl postavit i proti dorážce Kuwase, kterou vytěsnil na roh!

88
    Kuwas dotáhl míč až před pokutové území, kde si ho přehodil na levačku. Hosté ho ale nenechali vystřelit.

87
    Z 20 metrů vystřelil Auassar. Trefil jen střed brány, kde byl připravený Room.

86
    Míč je zase na kopačkách hostujících fotbalistů, kteří dnes naprosto dominují.

85
    Domácí fanoušci už hromadně opouštějí ochozy. Naopak ti, co přijeli s Arnhemu, slaví.

84
    Mohlo to být 0:4! Hosté si před pokutovým územím rychle vyměnili míč a byl to Baker, kdo vypálil těsně vedle pravé tyče z pohledu brankáře Muyterse.

82
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Dominic Solanke, přichází Isaiah Brown.

80
    Nathan se před šestnáctkou ocitl na zemi. Faul se ale nepíská.

79
    Po akci Leerdama se bude jen kopat od domácí brány.

77
    Diksův přízemní centr odvrátil jeden z domácích obránců.

76
    Hosté zahrávali rohový kop, ze kterého ale nic nevytěžili. Nicméně zůstávají u míče.

76
    Hosté už zdaleka nehrají tak aktivně, jako se prezentovali zhruba hodinu hry. V klidu si hlídají třigólový náskok.

75
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Milot Rashica, přichází Renato Alex Ibarra.