Nové Mesto n/V – Sereď 2:0 (kon.) | Borčice – Nitra 1:0 (kon.) | Dolný Kubín – Spiš. N. Ves 1:3 (kon.)
FC Košice – Lok. Košice 3:1 (kon.) | Bardejov – R. Sobota 2:0 (kon.) | MFK Zvolen – Prešov 1:1 (kon.)
Nové Mesto nad Váhom
2:0 (1:0)
ŠKF Sereď
sk Sobota 31.10.2015, 13:00 • Mestský štadión NMNV • MONACObet liga

Nové Mesto nad Váhom napokon v náročnom súboji pred očami vlastných divákov zdolalo Sereď 2:0 a vďaka dnešnému trojbodovému zisku predstihlo svojho dnešného súpera v tabuľke. Sereď teraz so ziskom 23 bodov stráca na Nové Mesto nad Váhom jeden bod. (14:48:17)

90

90
    V závere zápasu je ešte žltou kartou napomínaný domáci futbalista Petr Kurtin, ktorého to ale až tak mrzieť nemusí. Niekoľko sekúnd pred koncom zápasu jeho tím vedie o dva góly.

87
    A v závere zápasu prichádza ešte taktické striedanie zo strany domácich. Juraja Vlada strieda 21-ročný futbalista Martin Jurkovič.

73
    A Nové Mesto nad Váhom sa snaží oživiť svoju hru príchodom Daniela Rapavého, ktorý na ihrisku nahradí Mária Lopušana, ktorý má za sebou vyše 70 minút hry.

67
    Sereď využíva aj svoje posledné tretie striedanie. O zvrat zápasu sa bude snažiť Boris Turčák. Z ihriska odchádza Denis Čery.

65
    A striedanie teraz prebieha aj medzi domácimi hráčmi. Na ihrisku už vidíme Andreja Urbana. Na striedačku putuje Marek Jastráb.

63
    A vidíme druhé striedanie hostí. Z ihriska odchádza Milan Mujkoš, ktorého miesto na ihrisku zaujme Marek Pecho.

56
    Nové Mesto nad Váhom dalo gól!
    A Nové Mesto nad Váhom vedie už o dva góly! V 56. minúte sa ujíma dvojgólového vedenia po presnej strele z kopačky Pavla Šupka a Nové Mesto nad Váhou tak pred očami vlastných divákov kráča za trojbodovým ziskom.

54
    Sereď posiela do hry čerstvú silu. Na ihrisko sa dostáva Filip Kolorédy, ktorý strieda Viktora Kráľa.

46
    Začal sa druhý polčas.

V prvom polčase sa hral pomerne vyrovnaný zápas, no domáci futbalisti z Nového Mesta nad Váhom udreli v závere prvého polčasu a tak do druhého dejstva hostia zo Serede vstúpia s jednogólovým mankom.

45
    Prvý polčas sa skončil.

45
    V závere prvého polčasu sa domáci fanúšikovia dočkali prvého gólu v zápase, o ktorý sa postaral Martin Šebek. Domáci futbalisti tak strieľajú Seredi gól do šatne a radujú sa z jednogólového vedenia!

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

Nové Mesto nad Váhom: Belic – Šupka (C), Šupák, Kutaj, Vlado, Lopušan, Múdry, Jastráb, Šebek, Jurica, Kurtin. Tréner: Miloš Lintner
    Náhradníci: Urban, Rapavý, Jurkovič, Druxa

ŠKF Sereď: Šálka – Mujkoš, Poluch, Čertík, Loduha, Hulák (C), Bartoš, Orolín, Kráľ, Čery, Djiby Ba. Tréner: Miroslav Hrdina
    Náhradníci: Kolorédy, Meszlényi, Pecho, Turčák, Grús, Kopecký, Chynoradský

Rozhodca: Jurenka – Chládek, Sluk.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 13:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..