CSKA Moskva – Ufa 2:0 (kon.) | Zenit – Saransk 0:0 (kon.)
FK Zenit Petrohrad
0:0 (0:0)
FK Mordovija Saransk
Sobota 31.10.2015, 15:00 • Stadion Petrovskij, Petrohrad. Kapacita: 21,570 diváků. • Ruská Premier Liga • 14. kolo

Utkání nakonec končí remízou, kterou nikdo asi nečekal. Pro domácí je to ztráta, pro hosty naopak zisk. Po konci se ještě na hřišti hráči poušťuchují, to ale bude mít možná dohru někde jinde. Ode mě to dnes již vše, děkuji za sledování. (16:54:19)

90+4

90+3
    Na hřišti zůstal ležet jeden z domácích hráčů, na hřišti se poté strhla menší potyčka několika hráčů, nic už se nyní asi ale nestane...

90+3
    Běží již poslední minuta nastavení, domácí sice mají balon, ale jen marně se s ním snaží dostat k brance Saransku.

90+2
    Střídání v týmu FK Mordovija Saransk: ze hřiště odchází Oleg Vlasov, přichází Anton Bober.

90+1
    Rozhodčí nad ráme hrací dobry tři minuty, uvidíme, jestli domácí zvládnou něco ještě vymyslet.

90
    Domácí mají k dobru rohový kop, téměř všichni hráči jsou ve vápně.

89
    Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Oleg Šatov, přichází Pavel Dolgov.

88
    Minut už moc nezbývá, hosté se blíží k dobrému výsledku, se kterým budou asi dost spokojeni, odvézt si z Petrohradu bod není špatné.

87
    Stále je to dobývaní tvrze z pohledu domácích, ti se stále nemohou dostat skrze pevně postavenou obranu Saransku.

85
    Hosté se brání s vypětím všech sil, těch už je ale hodně málo. Každý souboj se pro ně zdá být bolestivý, ale snaží se opravdu na sto procent.

83
    Trávník už je v tomto počasí značně poničený, hráči mají se stabilitou v určitých úsecích hřiště opakovaně problém.

82
    Dokonce se podařilo hostům zaútočit, po zblokované střele je z toho autové vhazovaná a další ušetřené vteřinky.

81
    Domácí nyní hrají nejtaktičtěji, jak mohou. Již několik minut drží balon a bez faulu si ho jen tak nenechají vzít, takto se drží čas.

80
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes deset minut, plus nějaké krátké nastavení. Pokud by utkání skončilo remízou, pro domácí by to byla veliká ztráta.

79
    Když se ohlédneme zpět, tak remíza by asi byla spravedlivá. Domácí sice celý zápas tlačí, ale jasnou šanci si nevytvořili, vše pramenilo ze zmatku hostující obrany.

78
    Domácí se neustále snaží všechny balony poslat hned na bránu, obrana hostů nestíhá, hráči přebíhají ze strany na stranu, zatím se jim ale daří vše ukočírovat.

77
    Witsel dostal dnes již podruhé opět moc rychlou přihrávku za obranu, takovou rychlost opravdu nemá.

75
    Zatímco domácí se snaží hrát co nejrychleji, tak hosté každou rozehrávku tahají, po každém faulu se ze země zvedají co nejdéle to jde.

Tomáš Hála

Branky:

Karty:   72. Tiškin (SNK), 73. Machmudov (SNK)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 3:2. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 18:13.
    FK Zenit Petrohrad: Lodygin – Criscito, Garay, Lombaerts, Aňukov (68. Smolnikov) – Javi García, Witsel – Šatov (89. Dolgov), Danny, Jusupov (59. Rjazancev) – Dzjuba.
    Náhradníci: Malafejev, M. Keržakov – Rjazancev, Neto, Smolnikov, Tkačuk, Dolgov, Jevsejev.

FK Mordovija Saransk: Revišvili – Dudijev, Phibel, Rykov, Tiškin – Machmudov, Vlasov (90+2. Bober) – Rustem Muchametšin (70. Sysujev), Lucenko, D. Stevanovič (59. Djaló) – Le Tallec.
    Náhradníci: Cebanu, Šebanov – Gapon, M. Kobachidze, Bober, P. Ignatovič, Sysujev, Djaló, Perendija, Nachušev, Ivanov.