Rapid – Sturm Graz 2:1 (kon.) | Rheindorf Altach – Salzburg 1:0 (kon.) | Ried – Admira 1:1 (kon.)
Grödig – Wolfsberger 1:0 (kon.)
SV Guntamatic Ried
1:1 (0:0)
FC Admira Wacker Mödling
Sobota 31.10.2015, 18:30 • Keine Sorgen Arena • Rakouská Bundesliga • 14. kolo

Je za námi utkání, ve kterém padali branky jen ve druhé půli, kromě branek bylo utkání plné šancí na obou stranách. Do vedení se dostali hosté, když v padesáté osmé minutě uklidil hlavičkou rohový kop do branky Trauner. Vyrovnat se hostující Admiře povedlo až třináct minut před koncem základní hrací doby, když přihrávku Blutsche uklidil do brány střelou mezi nohy René Schicker. Do vedení pak mohli jít dvakrát domácí, ale ani Sikorski a ani Elsneg nedokázali překonat Sibenhandla a strhnout tak vedení na stranu Riedu. Pro dnešek je to ode mne vše a někdy příště u onlajnů napočtenou. (20:32:00)

90+6

90+5
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Zwierschitz, přichází Maier.

90+4
    Odpískán útočný faul jednomu z hostů, Ried naposledy může zaútočit.

90+3
    Murg fauloval.

90+3
    Zraněný již za postranní čárou Ried se nadechuje k závěrečnému tlaku.

90+2
    Jeden z hostujících hráčů ošetřován na hrací ploše.

90+1
    Ačkoli se Starkl dožaduje míče, vhazovat budou Riedští, kteří rezolutně odkopávají.

90+1
    Budou se nastavovat tři minuty nad rámec hrací doby.

90
    Schösswendter odhlavičkoval míč mimo pokutové území, roh pro domácí.

90
    Máme tu poslední minutu základní hrací doby.

89
    Riedští drží míč a nikam se logicky neženou, bod s Admirou se dá považovat za úspěch, i když při dnešním výkonu by mohli mít i tři.

88
    Schicker fauloval Janeczka.

87
    Sikorski se dostal ke střele, kterou Schösswendter tečoval a Siebenhandl se jen tak tak stihl vrátit a míč zachytit.

86
    Spiridonovic v jasné příležitosti pouze trefil Gebauera.

86
    Blíží se závěr utkání, aktivněji zatím působí Admira, kterou vstřelený gól nakopl, ale Ried hrozí z brejků a Kragl teď ku příkladu provětral rukavice Sibenhandla.

85
    Schösswendter faulován.

84
    Hosté mířili do protiútoku, ale střelec první branky Trauner se stihnul vrátit a míč vybojovat zpět.