Bournemouth – Newcastle 0:1 (kon.) | West Ham – Everton 1:1 (kon.) | Sunderland – Southampton 0:1 (kon.)
Norwich – Swansea 1:0 (kon.) | Leicester – Watford 2:1 (kon.) | Manchester Utd. – West Brom 2:0 (kon.)
Stoke – Chelsea 1:0 (kon.)
Leicester City
2:1 (0:0)
Watford FC
Sobota 07.11.2015, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • Anglická Premier League • 12. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:00:53)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 10:8.

Utkání sledovalo 32 029 diváků.

Je konec a na King Power Stadium propuká tříbodová radost. Skvělá sezóna Leicesteru pokračuje, dnes tým udolal Watford 2:1. První gól padl v 52. minutě, kdy Gomesovi proklouzla nepříliš prudká Kantého střela. Pojistku na vedení zajistil v 61. minutě proměněnou penaltou Vardy a zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže v 75. minutě se penalta kopala i na druhé straně a Deeney zařídil drama. Více se už ale hostům nepodařilo vymyslet a odjíždí tak s prázdnou. Leicester je po dnešní výhře třetí s 25 body, Watford je jedenáctý s 16 body.

90+5

90+4
    Rozehrávka byla nakrátko, Albrighton si trochu zakličkoval a na Okazakiho pak byl spáchán další faul.

90+3
    Navíc se Paredes dopustil faulu na Kinga, takže bude následovat přímý kop. Uvidíme centr z levé strany.

90+2
    Domácí si vybojovali na vlastní půlce míč a jdou pomalu kupředu. Nemají důvod pospíchat.

90+1
    Okazaki svým postavením ztížil rozehrávku soupeře a ušetřil několik cenných vteřin.

90
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty.

90
    Poslední změna domácích, Daniela Drinkwatera nahradil Andy King.

89
    Vardyho pokus o přechod přes Cathcarta byl hodně průhledný a hostující obránce to měl při zisku míče docela jednoduché.

88
    Leicester je nyní zatažený na vlastní polovině a v bloku čeká na výpady soupeře. Zatím se modrým daří všechny útoky zachytávat.